У Луцьку відбувся вечір пам’яті Бориса Клімчука. ФОТО

У Луцьку відбувся вечір пам’яті Бориса Клімчука. ФОТО
У Луцьку відбувся вечір пам’яті відомого волинянина, колишнього голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Дійство влаштували 3 листопада в обласному музично-драматичному театрі, повідомляє ВАР.

Перед заходом гостям презентували книгу “Я – син Волинської землі”, яку видав фонд “Рідна Волинь”. Книга складається з трьох розділів. Перший – про його сім’ю; другий розділ про те, як Клімчук робив крок за кроком у кар’єрі державного діяча. Третій розділ, «Із добрими ділами», – це його інтерв’ю для журналістів.

На вечорі книгу продавали за 350 гривень. Зібрані гроші організатори хочуть спрямувати на благодійність.

Під час дійства на сцену піднімалися відомі волиняни та ділилися спогадами про Бориса Клімчука. Також учасниками вечора стали артисти Богдан Сташків, Степан Галябарда, Василь Чепелюк, Галина Конах, Михайло Лазука, дует “Душа Волині” та Волинський народний хор.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 87
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Повилазили ті хто мав би після майдану сидіти. Зібрали колишніх регіоналів
Микитюка хабарника всіх хабарників. Люди ледь кінці з кінцями зводять, а вони писки понаїдали.
Відповісти
Волиняки таки не дружать з головою...Це вирок!
Відповісти
Ось вам і всі кого треба люструвати! Зал майже заповнений вщент!
Відповісти
Бачу у всіх така радість на обличчях, як ніби прийшли на день працівників сільського господарства, а не на вечір пам"яті... Але, висновок один: незважаючи на посади та статус нас усіх чекає такий стан..., ніхто не відкупиться...цей суд найсправедиливіший...
Відповісти
Клімчук вмів викручувати руки. Прийшли ті хто їв з його рук.
Відповісти
Вічно злі і убогі коментатори величезне прохання- не треба свої фантазії,свою дрімучу невихованість проектувати на інших
Відповісти
ти шо самий умний? Велике прохання не користуйся інтернетом.
Відповісти
Подивіться краще на свої морди і на свої "безгрішні"вчинки,та позакривайте хлібала
Відповісти
ти що святий? "морди", "хлібала",.. то ти звичайне бидло.
Відповісти
зятю..не кіпішуй
Відповісти
Це ти до чого
Відповісти
Нова - стара верхівка, що змінилося? Ті самі обличчя. Гунчик який ніколи не досягне рівня Клімчука. Продажна челядь будь-якої влади. Всі хто був коло корита
Відповісти
Яка кріпацька психологія! Служив людям... А кому він мав ще служити, обіймаючи таку посаду і будучи на утриманні платників податків??? Так і себе, коханого, не забував!!!Скажіть, що Кімчук зробив такого, що входило за межі його посадових обов'язків? Відколи виконання своєї роботи стало подвигом і благодійністю? Що, може жертвував власні кошти? А звідки взялися гроші на горезвісний фонд?
Відповісти
Унікальний випадок в історії Волині, коли про хороші справи Людини говорять так публічно. Думаю, що має моральне право на критику лише той, хто більше зробив для Волині. А хто згадує про корито, то мабуть генотип спрацьовує. Шануйте один одного, робіть добрі справи для Волині, будьте вищими над політичними уподобаннями. З повагою!
Відповісти
Він виконував свою роботу , тільки не на тих умовах які ми йому запропонували. Як би вам робили ремонт а на цьому ремонті заробили білше ні ж коштує ваш будинок? якщо ви за то я вам дам телефони фахівців.
Відповісти
ой. скільки злоби в деяких коментарях1 як з такими людцями йти в европу.де іх подіти.путіну відіслати.а він--іх швиденько в сирію затарабанить111 що скажите на це7
Відповісти
скажу хватить займатися онанізмом.
Відповісти
Клімчук гарно вмів говорити.
Відповісти
А незабаром буде вечір пам'яті Єремеєва і незабаром вулиці міста назвуть в їх " честь" а коли буде вечір пам'яті тих волинян які віддали свої життя за свій край? А ніколи ,а якщо і буде то один на всіх. І згадуєш знову слова з гімну "Згинуть наші вороженьки як роса на сонці, запануєм і ми браття у своїй сторонці" . Тобто братці , за сьогоднішньої влади - ніколи. На жаль!
Відповісти
прям сон загубив :-(
ЦЕ БАНДИТИ ВОЛИНІ !!!
Відповісти
А його святість Михаїл ТЕЖ ПОМИНАЄ БУВШОГО СЛУГУ ЯНИКА?
Відповісти
романе1 схаменися1 одумайся1 не бери гріх на душу111 служив ікучмі і янику але вибивав гроші для розвитку нашоі з тобою волині. чи не так.полистай газети за минулі роки і порузомнішаеш на грамульку1 вчись.
Відповісти
Тактак, лєнточкі перерізати він вмів, особливо в свій робочий час.
Відповісти
н--о-в-и-н-а111 5.011.2015 року нарешті в луцьку закінчать ремонт сходів до будинку урочистих подій ----себто до загсу1 молоді пари радійте 111
Відповісти
це приемно читати 1 дочекався1 буду негайно шукати наречену...
Відповісти
були моі друзі зі львова в гостях1 ми ходили по луцьку. дійшли до загсу.це було у серпні цого року через ті розбиті сходи я набрався сорому. гості запитали--чи ходить цими сходами начальниця загсу7 видно--літае в свій кабінет на шарику.засиділася на цій посаді.гнати треба новому меру іі звідти .
Відповісти
Чим мені подобається волинь пост що тут кожен може всиловити свою думку.наприклад волинські новини це заказний сайт там постійно рекламують укроп ,я пропоную ігнорувати цей сайт всім!
Відповісти
щодо укропу... не попадімо в цей казан1 дають рублики зараз--згодом у нас з вами заберуть мільйони.отож--думаймо головою а не одним місцем.так чи ні 111
Відповісти
да канєшно. Кожен другий мій коментар вилучають.
Відповісти
Це все робить трохимчук. У вн є нормальні журналісти
Відповісти
хлопці1 втомився вас розумах читати пора спати всім ісі
Відповісти
молодець дідусь1 ідемо бай--бай до люлі111
Відповісти
На вечорі пам"яті присутні щасливчики, котрі мали можливість насолоджуватись спілкуванням з покійною непересічною особистістю нашого краю. Мені ж у прийомі було банально відмовлено секретаркою - як тому дідові з віддаленого села, котрий хотів розповісти про відсутність освітлення в його населеному пункті, та, зі словами: Сунете сюди зі всякою дурницею - був зупинений покійним екс-губернатором ще на підступах до приймальні. Відмовився приймати і його заступник, він же персональний нарколог...
Відповісти
мені сподобалася пропозиція=вислати декого до путіна авін іх у сирію1 треба нам не сваритися
Відповісти
не сварімося а разом будуймо сильну украіну де буде добре
Відповісти
петро1 підтримую тебе 111 украіна--наша друга мати 111 любімо іі.не очорнюймо перед ворогами.вибираймо патріотів іпрофесіоналів-таких яким був борис клімчук .де вони серед нас 7 шукаймо 1 пропонуймо. хай йдуть у владу .
Відповісти
цей -горе-анонім роман бризкае слиною на весь луцьк1 волинь-пост ви лучйте його заумні писання
Відповісти
ну що ---випустили словесний пар і затихли111 а треба братці розумні пропозиціі вносити івимагати від влади іх виконання 111
Відповісти
супер-новина.на розі біля загсу нарешті--через 20 років розпочали на забитих колись сваях споруджувати висотку 1111 і то треба було владі так довго думати кому це місце продати 111 а справді--кому повезло...
Відповісти
кирик ти--просто молодець 111 для нашоі майбутньоі влади мій наказ як виборця---на місці бурянів навпроти променя нарешті почати щось толкове будувати .землю забрати у континіума бо стільки років там нічого не зробив. отже не дотримався умов купівлі==продажу . підтримуйте і ви всі 111
Відповісти
чекемо-що на це скаже головний архітектор нашого луцька і чим новим і цікавим розродиться міська рада і новообрані депутати 111 бо ж там хлопці вже разібрали старий елеватор
Відповісти
я живу на дпз і не знала що вже елеватор знищили 1 а куди пішли його стіни і перекриття . хто на цьому добре нагрів руки 7
Відповісти
чому обовязково -нагрів 7 а якщо викупив у міста 111 але через газету луцький замок нам мали бповідомити хто купив і за скільки и куди пішли наші з вами грошенята 1 чи не так777
Відповісти
ой--ой --ой 1 так тобі і скажуть7 вже давно ці грошики пропили прогуляли чи на виборі ці витратили
Відповісти
Пане ПІрожик, то Ви? Ви з Паном Вітівим просто заздрите, що не мали персонального нарколога?
Відповісти
добряче люблять випити і пани ці---вітів та пирожик .
Відповісти
о богдане1 пють не за своі кровні а за гроші партіі свобода а пирожик--за наші з тобою . бо зарплату мае як зам голови облради.сів туди бо скинули войтовича ійого зама .отакто-зрозумів111 гдане 1
Відповісти
живемо ми поруч із міською радою. а навпроти на правій стороні стороні--будинок-розвалюха1 скільки років він буде соромити луцьк нам усім і гостям міста...сусіди хочуть його вже вночі спалити.а що-не можна домовитися із власниками щоб його самі розібрали апевними документами залишити за ними цю ділянку для майбутньоі продажі 1 що скажуть на це толкові юристи77
Відповісти
Я ЖИВУ НА ВУЛИЦІ КОВЕЛЬСЬКІЙ.ТАК ОТ. ПОБЛИЗУ АПТЕКИ Е РОЗВАЛЮХА.ВЛАДА НЕВЖЕ НЕ БАЧИТЬ ЦЬОГО СОРОМУ ПРИ ВІЗДІ В ЛУЦЬК 1==У ЧОМУ СПРАВА7 ДЕ НАША АРХІТЕКТУРА--для чого тоді вона нам.
Відповісти
прийшла якось у поштову скриньку задарма газетка.уУ НІЙ ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ І ВИБОРЧИХ ОКРУГІВ .СТАВ УВАЖНО ЧИТАТИ.І МОІ ОЧІ ЧУТЬ НА ЛОБ НЕ ПОЛІЗЛИ. У ЛУЦЬКУ І ДОСІ Е ВУЛИЦІ ЗНАЗВАМИ--МОСКОВСЬКА І ЖОВТНЕВА.ВИДНО ЩО ДОСІ ШАНУЕМО ПУТІНА І ЙОГО МОСКОВІЮ ТА ЖОВТНЕВИЙ ПЕРЕВОРОТ.А У НАС ВРОДІ Е КОМІСІЯ З ПЕРЕЙМЕНУВАНЬ7 ЧИМ ТОДІ ВОНА ЗАЙМАЕТЬСЯ777
Відповісти
Рятуймо проспект ВОЛІ.ТУТ ХОЧУТЬ ВИРІЗАТИ ДЕРЕВА ВІД ШОПЕНА АЖ ДО ОДА--ДЛЯ НІБИ РОЗШИРЕННЯ ВУЛИЦІ. ЯК ТОДІ БУДУТЬ ДИВИТИСЯ ХРУЩОВКИ.ХТОСЬ ДУМАЕ ГОЛОВОЮ.ЧИ У НИХ НЕІ НЕМА7
Відповісти
А ТИ ДУМАЕШ ЩО ЦЬОГО ГОРЕ-АРХІТЕКТОРА Е ЩЕ КЕПЕЛ НА ШИІ. ВІН ДОЗВОЛИВ ЦУМ ПІДСУНУТИ Ж=АЖ ДО ВУЛИЦІ. БО ПАЛИЦІ ТАМ БУЛО ЗАМАЛО МІСЦЯ ОЦЕ ВИБЕРИМО ЙОГО ХЛОПЧИКА ТО ЩЕ НЕ ТАКЕ БУДЕ 111
Відповісти
Якщо на нашим мером знову оберемо Романюка ногото т реба щоб він негайно запросив на роботу професійного е архітектора який вже щось толкове зробив в інших містах 1і
Відповісти
Підтримую пропозицію пана РОБЕРТА.
Відповісти
Яка коротка память у багатьох волинян.Швидко забули все хороше що було зроблене борисом Клімчуком.Нагадаю дещо- музей стравінського в Устилузі.Музей Липінського в Затурцях.Музей волинськоі ікони в Луцьку.Нові школи.Нові лікарні амбулаторіі-сучасне медобладнання і т.д. А ЯКІ ТЕМНІ ВУЛИЦІ БУЛИ В СЕЛАХ-почали освітлювати.А траса Луцьк-Ягодин засяяла теж і бетонка сучасна до кордону.ДОРОГА на КИІВ . і т.д. і т. д.
Відповісти
З БАЛКОНА МОЕІ КВАРТИРИ Я СЬОГОДНІ ВЖЕ ПОБАЧИВ ДЕКІЛЬКА ПАР МОЛОДОЖОНІВ ЯКІ ПІШЛИ ОНОВЛЕНИМИ СХОДАМИ ДО ЗАЛИ НА РЕЕСТРАЦІЮ ШЛЮБУ. ВІТАЮ ІХ ТА НАСТУПНІ ПАРИ.ВЛАДА ЗНАЙШЛА КОШТИ ЧИМАЛІ НА ІХ РЕМОНТ НАРЕШТІ...
Відповісти
На цій сторінці хочу дописати ітаке-за КЛІМЧУКА в КОЛОДЯЖНОМ було побудовано літературно-меморіальний музей ЛЕСІ УКРАІНКИ а в ЛУЦЬКУ -споруджено памятник іі матері-ОЛЕНІ ПЧІЛЦІ ЗА КОШТИ ФОНДУ КЛІМЧУКА РІДНА ВОЛИНЬ .
Відповісти
ВОЛИНЯНИ-А ЧОГО ВИ забули що БОРИС ПЕТРОВИЧ КЛІМЧУК ДОМІГСЯ у Киеві побудови електрифікаціі дороги КІВЕРЦІ-ГОЛОБИ КОВЕЛЬ-ЯГОДИН 1...ЯКА КОРОТКА ПАМЯТЬ У БІЛЬШОСТІ З НАС..ГАНЬБА 1
Відповісти
ЛУЧАНИ 1 НЕ СПІТЬ--ІДІТЬ НА ВИБОРИ . БО ЗА ВАС ВИБЕРУТЬ КОТИКА-МУРЧИКА...І ЩО ТОДІ 7 БУДЕ МЯУ-МЯУ...............
Відповісти
Супер-новина.ГРОШІ НЕ ПРИСПАЛИ РОЗУМ ЛУЧАН. КОТИК-МУРЧИК ПРОДУВ МЕРСЬКІ ВИБОРИ В ЛУЦЬКУ.Е ДІЛЬНИЦІ ДЕ РОЗРИВ ДУЖЕ ВІДЧУТНИЙ--В МЕЖАХ 30-40 ПРОЦЕНТІВ. ЩО СКАЖЕ НА ЦЕ ПАН ПАЛИЦЯ....
Відповісти
ТОВСТЕНЮК. НЕ ЖУРИСЬ-У ТЕБЕ ПЕРЕМОГА ЩЕ ПОПЕРЕДУ. ТИ ЩЕ МОЛОДИЙ ПРЕТЕНДЕНТ.ПІДУЧИСЬ.ДОСВІДУ НАБЕРИСЬ...
Відповісти
Прочитала всі коментарі.Е дуже розумні.Але чи дослухаеться до них луцька архітектура та новообрані депутати7 Поживемо-побачимо1
Відповісти
ВВАЖАЮ-РЕДАКЦІЯ ВОЛИНЬПОСТА ПОВИННА ЗАЙМАТИ В УСІХ ПОДІЯХ АКТИВНІШУ ПОЗИЦІЮ.ЧИ НЕ ТАК 7
Відповісти
ХТОІЗ МІСЬКИХ НАЧАЛЬНИКІВ ПОЯСНИТЬ -ЩО ВСЕ ТАКИ БУДУЮТЬЗА ЗУПИНКОЮ БІЛЯ ЗАГСУ.
Відповісти
Запитували-що будують на місці знесеного елеватора 7 ЩОСЬ ПОДІБНЕ НА ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК.ЦЕ ВЖЕ ДОБРЕ ЩО ТАМ БУДЕ ЩОСЬ ПРИСТОЙНЕ А НЕ СТРАХОВИСЬКО В ЦЕНТРІ МІСТА.
Відповісти
А ЩО ПАЛИЦЯ БУДУЕ-ГЕПАЕ БІЛЯ ПРОМЕНЯ ІСТАДІОНУ 7 ЗНАЕТЕ 7
Відповісти
ВАЖЛИВЕ ЗАБУВ . КОЛИ КЛІМЧУК БУВ ПОСЛОМ УКРАІНИ В ЛИТВІ ВІН ПОСПРИЯВ УТВОРЕННЮ СПІЛЬОГО ЛИТОВСЬКО- УКРАІНСЬКОГО ПІДПРИІМСТВА КАЛЬВІС.ТАМ ВИГОТОВЛЯЮТЬ СУЧАСНІ КОТЛИ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ І ВІДХОДАХ ДЕРЕВИНИ.ЗАРАЗ РЯТУЕМОСЬ ПРИ ВИСОКІЙ ЦІНІ НА ГАЗ.ТО ЧОМУ НЕ ДЯКУВАТИ ЙОМУ ЗА ЦЕ...КОРОТКА У НАС ПАМЯТЬ НА ВСЕ ЗРОБЛЕНЕ .ТЕЛЕВІЗОР РОБИТЬ З НАС ДУРАЧКІВ.ТРЕБА ЧИТАТИ РОЗУМНІ КНИЖКИ.
Відповісти
ЦЕ ГУСЬ-ТАК-ТАК...ГУЗЬ-ГУСЬ ПРВСЕЛЮДНО ОБРАЖАВ Б.П.КЛІМЧУКА.ВКОРОЧУВАВ ЙОМУ ЖИТТЯ.ДОРВАВСЯ ДО КРІСЛА НАРДЕПА.ПОБАЧИМО З ЧАСОМ ЩО ВІН ЗРОБИТЬ ДЛЯ 10-ОІ ШАХТИ І ЩО ЩЕ ПОЗИТИВНОГО.ГОРЛОХВАТ.
Відповісти
ЩО МИ ЗА НАРОД ТАКИЙ... НЕ НАРОД НЕ НАЦІЯ а населення ЯКЕ ДУМАЕ ЛИШЕ ПРО ПОТРЕБИ ЖИВОТА КИШЕНІ І ЩЕ ДЕЧОГО СОБАЧОГО.
Відповісти
НОВОМУ ГОЛОВІ ОДА пану ГУНЧИКУ ТРЕБА БРАТИ ПРИКЛАД ІЗ БОРИСА КЛІМЧУКА І РОБИТИ ДОБРО ДЛЯ ВОЛИНІ І ВОЛИНЯН 1 БО ПОКИЩО НІЧОГО СУТТЕВОГО НЕ БАЧИМО.
Відповісти
ПРОЧИТАВ УСІ КОМЕНТАРІ .МОЯ ДУМКА ТАКА-РОБІМО КОЖЕН ЩОСЬ КОРИСНЕ ДЛЯ СВОГО КРАЮ А НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ВЛАСНОІ КИШЕНІ.ТОДІ СТАНЕ ЖИТИ УСІМ ВЕСЕЛІШЕ ІЗАМОЖНІШЕ .А РАДІСТЬ СЬОГОДНІ ОДНА ВЕЛИКА---ДИНАМО ВИГРАЛО У ПОРТО 2-0 . УРА-А-А 1
Відповісти
ДОСИТЬ КОМЕНТУВАТИ.ОСЬ СЬГОДНІ ВЕЛИКІ ГРОШІ ПРИВЕЛИ НА ТРОН ГОЛОВИ ОБЛРАДИ пана ПАЛИЦЮ і братію від СВОБОДИ та революційноі колись БАТЬКІВЩИНИ.Але чого не втнеш ...заради посад і мяких крісел та бабло...
Відповісти
СТОРОЖ-ЖИВИ ДО СТА ЛІТ .ТИ- МОЛОТОК...ВСЕ ПРАВИЛЬНО РОЗУМІЕШ.А 60 ПРОЦЕНТІВ ВИБОРЦІВ ЯКІ У НАС БАЧИТЕ.
Відповісти
ТО ДЕ ПОДІТИ ТАКУ КІЛЬКІСТЬ НЕРОЗУМНИХ ВИБОРЦІВ.ІМ ГРОШИКИ ЗАСЛІПЛЮЮТЬ ПОСТІЙНО КУЦІ МІЗКИ.
Відповісти
БЕЗ БОРИСА КЛІМЧУКА ОСИРОТІЛА НАША ВОЛИНЬ. ПОЧИНАЕТЬСЯ СМУТА.ІНТЕЛЕКТ НИЖЧЕ ПЛІНУСА У ЦИХ ОБЛАСНИХ КЕРІВНИЧКІВ. КУДИ ВОНИ НАС ЗАВЕДУТЬ. А НОВІ ДЕПУТАТИ ЯК СТАДО БАРАНІВ. ДЕ ІХ ВЛАСНІ МІЗКИ....ЧИМ ВОНИ ДУМАТЬ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ КОГО БОЯТЬСЯ.
Відповісти
УСІ КОМЕНТАРІ УВАЖНО ПРОЧИТАВ. ТО ЗАПИТАЮ РЕДАКЦІЮ ВОЛИНЬПОСТА-а коли ВИ хлопці по запитаннях справедливих візьмете інтервю уРОМАНЮКА горе-АРХІТЕКТОРА 7 Чи ВАМ це не цікаво... ТО ДЛЯ ЧОГО ВИ ТАМ СИДИТЕ 777
Відповісти
НА УСІ 100 ПІДТРИМУЮ ПРОПОЗИЦІЮ ТРОХИМА
Відповісти
ЗА 4 ЛИСТОПАДА ЗА ПСЕВДО --ДУМКА-заховався переляканий правдолюбець. ТАК ОТ...узалу були і вчителі і лікарі і люди мистецтва і земляки КЛІМЧУКА Ігості .А ТИ ЧМО ВЕРЗЕШ ...УСІХ люструвати .ЧАСТІШЕ самому требо ходити в театр а не в чарочні.
Відповісти
ЖОРЖ-ТИ МОЛОДЕЦЬ.ВИСОБАЧИВ ПСЕВДО-ДУМКУ.
Відповісти
ВИ ВСІ КРАЩЕ НІЖ БАЛАБОЛИТИ КУПІТЬ КНИГУ-ФОТОАЛЬБОМ ПРО КЛІМЧУКА І ВСЕ СТАНЕ НА СВОІ МІСЦЯ.
Відповісти
ОЙ НЕНЕ -ЗА 7 ДНІВ ТАК НІХТО І НЕ ПОДИВИВСЯ ЦЮ УНІКАЛЬНУ КНИЖКУ-ФОТОАЛЬБОМ.ТАК ЩО МИ ЗА НАРОД ТАКИЙ 7 ..........
Відповісти
Знайомий купив цю книгу. Дав мені почитати. Дуже цікава.ТАМсотня фотографій-справжня історія Волині і життя БОРИСА ПЕТРОВИЧА.Читайте і ВИ всі.
Відповісти
ХОТІВ КУПИТИ АЛЕ ПОДУМАЙТЕ ЛЮДОНЬКИ ЯКУ ЦІНУ ПОСТАВИЛИ. АЖ 350 ГРИВЕНЬ..Є РОЗУМ У ЦИХ НЕНАЖЕР.А НА ІІ ВИДАННЯ НЕБІЖЧИК ЄРЕМЄЄВ ІВАХІВ ТА ІНШІ НАШІ БАГАЧІ ЗДАЛИ ГРОШІ. ТО ХТО ХОЧЕ НА ПАМЯТІ ПРО ХОРОШУ ЛЮДИНУ НАЖИТИСЯ.ДУМАЮ ЩО ДОНЬКА КЛІМЧУКА І ДРУЖИНА ЙОГО ВТРУТЯТЬСЯ І ДАДУТЬ НАГОНЯЙ СОБАЦЮРАМ.
Відповісти
ТОВАРИШУ БІДНИЙ-ПІДИ В БІБЛІОТЕКУ І ПРОЧИТАЙ РОЗДИВИСЬ СВІТЛИНИ І ВСЕ. А ЦІ НЕНАЖЕРИ ХАЙ СИДЯТЬ БІЛЯ КНИГИ І ВИГЛЯДАЮТЬ БАГАТИХ ПОКУПЦІВ АЖ У 2020 РОЦІ КОЛИ ЯЦЕНЮК ЗРОБИТЬ НАС ЗАМОЖНИМИ...
Відповісти
Браво товаришу ЯРОШ. Так і буду робити і друзям пораджу.
Відповісти