У Луцьк прибула святиня з Єрусалиму. ФОТО

У Луцьк прибула святиня з Єрусалиму. ФОТО
До Луцька привезли з Єрусалиму ікону Плащаниця Пресвятої Богородиці.

Про це стало відомо у середу, 11 листопада.

Плащаниця Пресвятої Богородиці супроводжує всеукраїнський хресний хід за мир «Україна під Покровом Богородиці».

Сьогодні її привезли у храм Всіх Святих землі Волинської. В цьому місці святиня перебуватиме три дні.

Під час перебування Плащаниці у храмі здійснюватимуть літургію та молебні.

Вже раніше голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ протоієрей Валентин Марчук розповів, що ікона є чудодійною: лікує онкохворих, незрячі стають зрячими, а глухі починають чути.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 51
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а патріархат то московський
купіть свічку(читай: пулю солдату) за мир і спокій
Відповісти
Йдіть краще приклоніться, помоліться, може фіг...ю всяку перестанете писати! :)
Відповісти
це мені не допоможе)
я не проти того,щоб люди ходили в церкву, АЛЕ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ТАМ ГРОШЕЙ, до бога вони не дійдуть! а кіріл яхту собі нову купить!
Відповісти
А прийшов би ти - приложився б - то може дурь - менше лізла би в голову
Відповісти
А тебе і ніхто не просить і не заставляє там залишати гроші.
Відповісти
А втебе гроші ніхто і не просить. Ти свої гроші неси Міші і Філі щоб не зхудли.А людям немає чого вказувати що робити!
Відповісти
ідіть краще книжку почитайте. Може розуму добавиться, не будете в всяку фігню вірити :))
Відповісти
може я шось не те читаю, що в фігню всяку вірю?
Відповісти
ну можливо бублію? хоча наврят. знали б ви що там пише - відхрестились би :))
Відповісти
Слабоуміє в действиє
Відповісти
москаль ви,якщо сієте вражду
Відповісти
люба релігія в своїй суті сіє вражду. Кожен жеш вірить що саме його релігія вірна.
Відповісти
а давайте все забудем і простим москалям, лі ж би вражди не було, і взагалі вони нам брати
то вам піп так в церкві сказав?
Відповісти
Я можу багато кого вважати братами тільки не таких як ти.
Відповісти
На вулиці 21 століття, а вони куску матеріалу поклоняються. Що з затурканими людьми страх в невідоме робить. Всі на хмаринки хочуть дістатися. Амінь...
Відповісти
ця хвороба називається православіє головного мозку.
Відповісти
Плащаниця зі Святого місця прибула, а не з Росії( якщо вже на те пішло). А знаходиться у православному храмі, а не там де постійно проходить цирк з переодягненими "священниками КП"
Відповісти
Шановний ви помиляєтесь. Оригінали ніколи не привозять,а це копія.Прийде ще такий час що ви все переосмислите. А церква все таки буде Українська. Час все вирішить. Будьте здорові
Відповісти
Оригінал в УПЦ КП.
Відповісти
Церкву ніхто ніколи не здолав і не здолає. А я точно знаю що Ви помиляєтесь. Ви за своїм нацизмом забули що в Христі всі брати і сестри.Але в розколі напевно такого не розказують. Ваші "пастирі" вже свята змінюють. Підніміть церковний календар до розколу і побачите підміну.Так що хватить лізти кругом зі своєю видуманою правдою.
Відповісти
А який оригінал Ваш міша по своїх розколах показує? Ви краще усебе під носом дивіться що у Вас робиться.
Відповісти
ага, значить у них цирк, а у вас що, театр??.
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=UieWT1TZeU8
Відповісти
жить под бородой)))
Відповісти
Канонізируйте мого кота і можете нести хресною ходою його шкурку будь-яким маршрутом.Бо він жив як мученик в квартирі.Світу білого не бачив.
Нехай буде йому царство Котяче.
Відповісти
Коли людина звертається до Бога - це віра.
Коли Бог до людини - це шизофренія
Відповісти
А коли людина звертається до Ктулху?
Відповісти
Вас всіх поважаю, не ображайте один одного. Христос постраждав за кожного з нас... Як ми ставимось один до одного так ми ставимось до Бога. Це Євангельська наука. Православіє не винне, що воно має недоліки в своіх представниках. Моі батько і мати теж мають недоліки і комусь можуть не подобатися. Навіть іхні фото я бережу як образ дорогий. Церква теж багатьом Мати і Бог Отець. Можемо мати різні погляди і переконання. Але ці життєві позиціі мали б зобов'язовувати нас бути кращими. І в коментарях теж. Волиньпост дякую за фото та інфу!
Відповісти
А я не поважаю. так само як не поважають попські морди людей що живуть на північному, включаючі свої мракобесні бубоніння по неділях.
Відповісти
Москалі покайтеся вас не спасуть ніякі мощі. так як ви є зброд.
Відповісти
По вірі Вашій нехай буде Вам. Але коли у Вас станеться справжня біда (не сумнівайтесь!) - то Ви знайте куди йти за допомогою. Китайських Підробок (КП) у вигляді "Київського патріархату" багато, але справжня Христова Церква в Україні одна єдина, яка була і 500 і 1000 років тому, і тільки там благодатна допомога від Бога.
Відповісти
для тих, ХТО в танку....а Вам Бог особисто в чудесному світлі явив куди він свою благодать посилає?
нєєє певно ангели зійшли з небес і вручили вам датчик благодаті....нової моделі)
і ви пробіглись по всіх КПшних храмах і робили заміри)
Відповісти
Датчик - це сама людина, коли їй погано вона шукає відраду і знаходить саме в благодатному місці, наприклад у монастирі. А у в КП є такі монастирі??
Відповісти
Уважно почитайте історію. І церква з самих початків була українська. Із тих же українських священиків була створена Московська церква. Це було набагато пізніше, не полінуйтесь почитати
Відповісти
А взагалі скільки Україні років ?? І з яких племен ми такі гарні українці вийшли, може і перша людина на Землі - українець!! Бо цього варті!
Відповісти
Танкіст читай релігіезнавство не будеш дурачком. 1000 років тому росії ще небуло.
Відповісти
Зате була Київська Русь , яка була дійсно носійкою і берегинею православ'я. А не те , що зараз КП влаштовує клоунаду і прикривається кровю воїнів АТО , хоча вона і палець об палець не вдарила і ще , зараз в них популярне в церві замість " Слава Богу" яке зачасту чути у московскій церкві ,звучить гасло "Слава Україні" ..... То де тут церква ви мені мені скажіть?!!!!
Відповісти
Хрещення Русі відбувалося як насильницький акт. Змінити віру людей дуже важко.
Зараз Християнство 1/3 людства на планеті.
ﷲ اكبر
Відповісти
якщо ти про Володимирове хрещення, то це як відомо є фактично останнім хрещенням. а якщо вже починати про слов*янське язичництво, то сам факт того, що християнство було на українських землях з І ст. доведено і існувало собі мирно, а звідки взялось язичництво тут і ХТО його сюди приніс лишається питанням.

читай книжки!!! (не написані радянською "наукою")
Відповісти
Такого факту неіснує.Шановний ви певно ще той Піп...
Відповісти
Бог дійсно великий! І все з його волі, але не з волі людини, хай навіть із зброєю у руках. Те що роблять ваші вірні брати з ІГ безумовно не насильницький акт !?!
Відповісти
Ти щось маєш проти князя Володимира.То ви в КП вже і князя не шануєте?
Відповісти
Слава Україні! там звучить поряд із "Слава Ісусу Христу!".
а щодо прикривань чи не прикривань є одна лиш фраза: По ділах їх пізнають їх. і всі вже в цьому переконались і зробили кожен для себе свої висновки.
Відповісти
Не може в Церкві , яка б це церква не була звучати Слава Україні на ряду зі Слава Іісусу Христу. Якщо вже на це пішло , то це не церква , а натовп фанато-нацистично настроїних людей.
Відповісти
Всі кричать про "московских попів" , я звичайно не прихильник церкви, але якщо брати по здоровому глузду , то давайте згадаємо за католиків , зокрема за папу римського. То чому ніхто не кричить геть папізм , а лише згадують на кожному заборі московського попа....??7Чому так?? І враховуючи те , що більша частина населення нашої країни прихильники саме УПЦ МП навіщо сіяти ворожнечу , потрібно всім надати вільне право сповідувати свою віру без всяких суперечок!!!
Відповісти
Всім попам обрезание і кабалу в руки
Відповісти
краще кастрацію.
Відповісти
*Схаменіться,будьте люде,бо лихо Вам буде...*
Відповісти
Правильно Шевченко писав: "Славних прадідів великих правнуки погані"
Відповісти
Ви зробили розкол, а тепер вас заставлять шанувати "європейські" цінності.Вам як рабам що скажуть те і будете робити все що пани вам будуть казати.Ви тепер мусите геїв шанувати і лесбійок. Ото доскакались. Нема князя Володимира на Вас.
Відповісти
Ви втілення замислу ворогів України.
Відповісти