Фотовиставка: Анастасія Хмарук

Фотовиставка: Анастасія Хмарук
Талановитий луцький фотограф - Анастасія Хмарук.

Можливо, для кожного фотографа серйзона фотозйомка - це перше весілля, коли рівень відповідальності і хвилювання зашкалює.

Загалом, найбільше обожнюю фотографувати щасливих людей та дітей, адже вони завжди щирі, справжні, тобто такі, які є.

У професії фотографа талант - однозначно, важливий фактор, а техніка тільки допомагає досягати кращого результату.

Люблю чорно-білі фотографії, адже вони найкраще передають емоції.

Для своїх фотозйомок постійно намагаюсь відкривати нові місця, тому що не розумію одноманітного штампування. Кожна локація має підкреслити характер зйомки, а не навпаки.

Думаю, ні для кого не секрет, що гарне весільне фото залежить, насамперед, від наречених, від їх почуттів і настрою.

Я переконана, що фотографом не стають, отримавши диплом чи купивши камеру, - це статус часу, світобачення і великої роботи над собою.

Любіть фотографію!

Гарного всім настрою!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 54
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
прикольно
Відповісти
А в Луцьку є "невесільні" фотографи?
Відповісти
В Луцьку всі як не весільні, то журнальні)))
Відповісти
а ще М. Занючкині))) і Бомондовські)) Ну і опера,як ж без цього паХфосу?)))
Відповісти
хочу вам відповісти з "ВАСЬКОМ" поділившись своєю думкою. В Луцьку є фотографи різножанрові. Нажаль, багато людей не помічають нашої роботи...ви йдете по вулиці і бачите банери, постери, тощо... це в першу чергу робота фотографа (здебільшого студійна). Ви заходите в кафе, берете в руки меню, і розглядаєте фотографії "вкусняшок", і можливо саме це допоможе вам зробити замовлення (фуд-зйомка), ви хочете купити якусь річ , і відкриваєте сторінки інтернету , розлядаєте певні каталоги, а це є предметна зйомка. Хочете подарувати сувенір чи можливо просто листівку з нашими краєвидами, ось вам і пейжаж і архітектура. Весільна і дитяча фотографія найкраще передає емоції, з якими я поділилась з вами. Я перерахувала вам декілька жанрів кожен з яких творить фотограф з ЛУЦЬКА. Будьте добрішими, сонечка вам у серці=)
Відповісти
Ого! Крім весільних є ще й рекламні?
Відповісти
Крім 4 бетонних стін і клавіатури є ще світ за вікном. Прикинь!
Відповісти
Дуже здивувався коли моє фото надрукували в National Geographic. Воно було під безкоштовною ліцензією... Прикінь і я з Луцька)
Відповісти
Як на мене, весільні фото в Анастасійі дууууже кльові й оригінальні! колоритні, настроєві, живі. Дуже сподобалися! Успіху Вам і надалі!
Відповісти
Дякую вам за теплі слова=)
Відповісти
у 2016 році справжні круті молодята та гості будуть бігати з палочками до якіх причеплений смартфон та робити селфі
Відповісти
мені не зрозуміти цієї "крутєзни" =)
Відповісти
Шановні, якщо ви берете за мету рекламувати весільних фотографів в м.Луцьку, то принаймі давайте їхні контакти. Хоча деякі світлини і справді не погані, ну принаймі є якась емоційна складова.
Відповісти
"Рижундель" ти шікарний фотограф!!!!!
Відповісти
дякую=) ну ще так мене не називали=)
Відповісти
Буду другий раз женитись, обовязково покличу. Крута.
Відповісти
Анастасія, Ваші фото чудові!
Відповісти
Дякую!дуже приємно!
Відповісти
Просто супер)
Відповісти
дякую що завітали=)
Відповісти
Сподобалось)
Відповісти
Анастасія, фотографіїу вас пречудові! як з вами звязатись?
Відповісти
Краще зверніть увагу на роботи Юрія Косюка, ну або її вчителя Гоамі.
Відповісти
Обовязково зверніть увагу на Юру і Діму, вони крутишкі=)
Відповісти
Найкращою є світлинна самої авторки (перша). Серед решти є кілька непоганих як для аматора.
Відповісти
Краще б Юрині фотки з собаками опублікували.
Відповісти
то напевно сам пан Косюк i строчить цi повiдомлення)))))
Відповісти
Нє, то інший Саша.
Відповісти
Саша, я дуже рада, що у Юри є такий шанувальник=)
Відповісти
особисто менi фото сподобались, весiлля вже не замовлю а от дитину свою вам довiрю! молодець! так тримати!
Відповісти
Дякую, дуже приємно!
Відповісти
Я Юрій Косюк, і я дилетант в порівнянні з Анастасією.
Відповісти
=))))))))))))))))
Відповісти
Хороший фотограф та радісна, позитивна людина)Було приємно працювати)
Відповісти
Хороший фотограф та радісна, позитивна людина)Було приємно працювати)
Відповісти
Дякую! =*
Відповісти
Насправді в Луцьку є хороші різнопланові фотографи віктор чухрай http://www.volynnews.com/news/culture/u-lutsku-prezentuvaly-svitlyny-voyiniv-liubarta/ і Евгений Боярчук http://boyarchuk.com.ua/creative.html а також roman.noven і tania.oldyork http://www.synchrodogs.com/ в цих людей є чьому повчитися, просто вони тут не виставляються а виставляються в галереях куди швидше за все не потрапляють дивані критики з інтернету
Відповісти
Знаю Настусю давно! Молодець! Зробили не одну фотосесію ... особисту(сімейну). Дуже дякую! Фото чудові!
Відповісти
Дякую Катюш, дуже приємно!
Відповісти
Дякуємо за чудові фото та позитивні ємоції!!!
Відповісти
Дякую,Юра, ці ємоції взаємні! =)
Відповісти
Мой рыжик самый лучший! Всем советую, не пожалеете)
Відповісти
Юрій Косюк мужеломець.
Відповісти
не пишіть , будь ласка, різні гадості на цій сторінці!
Відповісти
Дочекався якісних і цікавих фото. Браво :)
Відповісти
надзвичайно приємно! дякую!
Відповісти
Комусь явно на жолуді наступив каблуком!
Дякую Настя за якісні світлини ти чудовий фотограф! Не зважай цей ресурс помийна яма в якій кожен анонімний троль супер-пупер критик ;) виставляй свої роботи на сайтах з модерацією, де право критикувати ще потрібно заслужити своїми роботами і гідною оцінкою
Відповісти
а ти Юра виставляй свої роботи у себе в кімнаті і на кухні, не став їх там де можна висловити думку пересічній людині. не всі бажають тобі зла чи якісь докори в кожному дописі, але теж перестань тоді себе нахвалювати, якщо ще рости й рости... бо як на мене то дуже посередньо, а не всі хто взяв фотоапарат вже суперфотографи!
Відповісти
Дуже незадоволені відношенням Косюка до роботи. Заплатили купу грошей за послуги, приїхала замість нього його жінка. Назнімала неякісно. Друзів знімав особисто Юра, теж незадоволені. Мови багато, а результат і близько не відповідає вартості. Це старе покоління зажерсихся фотографів, в Луцьку є молодь, яка фотографує не гірше, за адекватну ціну.
Відповісти