Як Яценюка «виносили» з Верховної Ради. ВІДЕО

Як Яценюка «виносили» з Верховної Ради. ВІДЕО
У мережі з'явилося повне відео конфлікту між нардепом від ББП Степаном Барною та Прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

Про це повідомляє канал 24.

На цих кадрах видно, як Барна підходить до трибуни, дарує Яценюку букет троянд і намагається винести прем'єра.

Нагадаємо, інцидент трапився під час години запитань до уряду у Верховній Раді. Після цього між депутатами почалася жорстока бійка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ВРУ, Яценюк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Клоуни!
Відповісти
Дикуни!!! Хіба з цими всіма буде ціла, незалежна, достатня Україна? Ніколи!!! :(
Відповісти
Це позор для України!!! Вони - позор України!!!
Відповісти
стидоба
сільська дискатЄка і за клюбом діла рЄшалі
Відповісти
премєрське крісло "причепилося" до кролика... Жуть.
Відповісти
А звідки вони такі взялися? Може то німці з французами їх нам вибрали? Чи марсіани? ....
Відповісти
Дивлюсь на це все брито- і не бритоголове братство і думаю, на який чорт я на вибори ходжу??? ну не клоуни навіть, і слів таких нема щоб їх обізвати.
Відповісти
це щоб відволікти увагу від вбивств патріотів
Відповісти
Дивіться, всі як линкі, відкормлені, от їх би на передову!
Відповісти
Не має їм чим зайнятись, ганьба!
Відповісти
Немає роботи - в АТО!
Відповісти
І на фіга нам те стадо клоунів? Світ смішити? Я уявляю як будуть сьогодні тішитись в московських новинах?
Відповісти
Після такого цирку, як побачить весь світ, вже точно буде безвізовий режим. Ганьба придуркам.
Відповісти
Стадо баранів в костюмах!!!! В АТО всіх їх на передову!!! Хлопців простих додому а цих нелюдів під кацапські пулі поставте!!Хто небуть!! Чому багато патріотів душу кладуть на чужій війні а ніхто не прийде і не рознесе "славну" Верховну Раду України,не розбомбить цих нелюдів!!!!!!Будь ласка!!!!
Відповісти
Им в АТО нельзя, все и всех продадут!
Відповісти