У Луцьку поліція ловила щурів. ФОТО

У Луцьку поліція ловила щурів. ФОТО
По обіді патрульні поліцейські отримали нестандартний виклик.

На номер 102 зателефонував чоловік та повідомив, що в Ботанічному саду Луцька він виявив велику кількість мертвих та близько 10 живих декоративних щурів, - інформує Волинське агентство розслідувань.

На виклик виїхали працівники патрульної поліції. Прибувши на місце, поліцейські намагалися зловити щурів, але спроби виявилися марними. Працівники поліції телефонували у відповідні служби, але й це ситуацію не вирішило, адже на місце події ніхто не прибув.

Власників собак просять бути обережними й утриматися від вигулу в цій ділянці парку, аби не зашкодити домашньому улюбленцю.

Станом на 15:44 на місці знаходилося двоє патрульних поліцейських, охоронець з Палацу учнівської молоді та двоє представників зоопарку, які саме займалися відловом щурів.

Зі слів перехожих, щурі знаходяться тут близько тижня. Припускають, що в такий спосіб від гризунів позбулися працівники Палацу учнівської молоді, адже там є живий куточок.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Щурiв потрiбно ловити в мiськрадi, податковiй, прокуротарi.
Відповісти
та на Київському майдані.
Відповісти
а поліція повинна нищити тарганів, блощиць, і тих, як їх - pthirus pubis
Відповісти
не поліція, а справжнісінькі клоуни
Відповісти
хлопці молодці, спрацювали на 5, але даною роботою вони займатися не повині. Для цього є спецівльні служби.
Відповісти
також хочу додати що реальних щурів треба ловити вночі які луплять машини по цілому луцьку....так що інколи попрошу нашу нову патрульну поліцію заїджати в двори, а не тільки по центральних вулицях їздити ...
Відповісти
За це полыцейським платять 8000 гривень?
Відповісти
Нехай хоч щурів ловлять. На більше вони не здатні.
Відповісти
Стаття 1. Національна поліція України
1. Національна поліція України (далі - поліція) - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Де тут сказано про щурів. Це до того що всі повинні робити свою роботу.
Відповісти
Ржунімагу)))
Відповісти
ска...клоуни. Перш за все ті хто "любить" цих нових недоумків ))
Відповісти