вхід реєстрація

У Луцьку чергове шахрайство з цінами в супермаркеті

У Луцьку чергове шахрайство з цінами в супермаркеті
Луцькі крамниці продовжують обманювати покупців. Тепер ціна, зазначена на товарі, та ціна, вказана у чеку, не співпала у супермаркеті "Салют", що на проспекті Грушевського.

Про це зазначає у своєму дописі в соціальні мережі "Фейсбук" у спільноті "Наш Луцьк" Наталія Петренко.

"Хотіла купити тортика, знижка написана 30%, на одному дійсно була сума за мінусом 30%, на іншому зовсім же не правдива сума. Беру той що дійсно зі знижкою, іду на касу, проплачую, дивлюсь в чек, а там......тадам.....сума на 16грн більша", - зазначає Наталія Петренко.

За словами дописувачки, вона покликала адміністратора супермаркету. Працівниця не пояснила, чому ціни не збігаються, натомість була незадоволена поставленим питанням.

А після заяви клієнтки про те, що вона купуватиме торт лише за ціною, вказаною на ціннику, адміністратор вчинила наступне:

"Вона забрала у мене торт і чек, сказала касиру віддати кошти, і поки я відвернулась, вона втекла. Гроші повернули, але знову ж таки без копійок, ну хоч трохи треба надурити", - зазначає дописувачка.

Нагадаємо, про схожу ситуацію "ВолиньPost" уже писав раніше. Тоді один з покупців супермаркету "Сільпо" помітив, що заявлена на прилавку ціна відрізняється від ціни, зазначеної в підсумку в чеку.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Фу які ті супермаркети стали!!! Яка там вонь, гігієни нема . Туди гидко заходити. В Там -там теж !!!!!!!!!!!
Відповісти
Приблизно тиждень назад в мене була подібна ситуація в магазині 7 - 23 на вул. Б.Хмельницького (навпроти бувшого кінотеатру "Зміна"). Печиво крекер на ціннику стояла ціна 7.49 грн., прийшовши до каси продавщиця мені назвала ціну 8.20 грн. Коли я сказав, що ціна не відповідає ціннику вона повідомила "Нічого не знаю, платіть як показує каса"....
Відповісти
в кожному другому магазині в Луцьку така хєрня! різниця і ціні у 50 коп.- 1.20!!! сам не раз пересвідчувався. А коли робиш "зауваження", то продавці роблять таку скривлену "морду ліца" типу ти дебіл чи шо!?
Відповісти
те, що був такий хвакт - ніхто не спорить, але, почитайте, як висловлюється нешановна Наталі Петренко про адміністратор: прискакала з хамовитою мордою, ... втікла... і т.д. Так от, адміністратор не "прискакала", можливо ви і "скачете" (правда не знаю як часто), і у адміністратора не морда, а обличчя, і вона, мається на увазі морда, зовсім не хамовита, а ввічлива людина, що не скажеш про декого. Помилки бувають в усіх... а хамовиті морди лише у хамок. БУДЬТЕ УВАЖНІ!!!
Відповісти
так і я також написав би ОБЛИЧЧЯ, а не "морда ліца" коли б у тих продавців при зауваженні дійсно не зявлялись ті морди замість обличчя )) при будь-якому зауваженні фейс різко змінюється з привітного і ввічливого "Добрий день" на "АСТАНАВИТЕС". От і автор статті так висловилась не просто так на мою думку.
Відповісти
Ви такі правильні не з того ж колгоспу про який зверху писала пані?
Відповісти
з тогу колгоспу...
Відповісти
а я думаю що вона патріот і не йшла а саме скакала як того вимагають всі канони інструкції маккейна і нуланд
Відповісти
Всяке бува. Мо не так підійшли, чи в людей день не вдавсь... Я колись теж купувала алкоголь в Салюті на Соборності. Взяла пляшку дешевшого, а проштрихувався дорожчий. Мені було не принципово і я поспішала - попросила аби швидше замінили на той, що дорожчий (спокійно і без претензійного тону)аби без з"ясувань. Було щось на зразок: "Ой, ось то в вас все так дорожчає від стенду до каси..." ну і далі прохання...) В кілька хвилин все замінили, на те,що мало бути від початку, вибачилися.
П.С. В той же день чомусь такі речі траплялись в кількох магазинах, але без шкандалів усе досить гарно вирішувалось. В одному навіть бонусну картку дали))))
Перевіряти, що ви купуєте і за скільки - обов"язково і вказувати на помилки але без "О, Боже, це кінець світу"!
Відповісти
За драмтеатром на розі вулиць Шевченка і Хмельницького знаходиться кіоск "Цукерочка" (чи "Цукерка"). Серед іншого там продають кондитерські вироби. Я працюю недалеко й часто там купую печиво до чаю. так ось на випічці мене дурять ЗАВЖДИ. Принцип той же: наприклад, горішки зі згущеним молоком на ціннику 65, а пробивають по 90!!! Мівіна 4,50 а вибиває по 7.00. І так із разу в раз. Сварюся, викриваю, соромлю. А їм хоч би що. Книгу скарг нахабно не дають. Кажуть, не подобається - не ходіть до нас. Ще раз обдурять - піду в управляння із захисту прав споживача.
Відповісти
Як кажуть в старій казці - "Не гонился бы ты поп за дешевизной". І тортик був би, і настрій. Скупий платить двічі ;)
Відповісти
При чому тут "гоняться за дешевизной?" Порядок з цінами повинен бути в принципі. І допоки ми, покупці, будемо замовчувати ці явища, так і буде продовжуватися !
Відповісти
Просто продавців не хватає,а вони не вспівають міняти цінники.А потім страждає покупець і продавець.
Відповісти
На будь-якій роботі, де працюють люди є ризик помилки, бо присутній людський фактор. Не варто робити висновки про роботу всього магазину через помилку одного працівника.
Ми є відкритими до зауважень наших покупців і дякуємо їм за те, що допомагають нам покращувати рівень обслуговування наших клієнтів.
Відповісти
Стандартні,банальні, ще й неправдиві оправдання. Вам був надісланий лист-скарга,за ціни на туалетний папір Обухів(Соборності). Можна було б Написати-мовляв,вибачте-врахуєм,та ні.... Чому на бакалії працюють ЛЮДИ, а адміністратор обов*язково,як пише авторка-морда...
Відповісти
Ризик завжди є, не помиляється той хто нічого не робить. Але слулати злочинні накази шкуродерів і здирать останнє методом шахрайства - вибачте магазин Салют. Чи вірніше ферма...
Відповісти
У "Нашому краї", що на Соборності біля "Троянди" ціни теж танцюють, і все не на користь покупця. Цінники одні, а на касі- розщедруйдесь на більшу суму.
Відповісти
Визнаю, що така халепа могла статись у магазині. Визнаю, що це є грубе порушення, в першу чергу, "Стандарту роботи магазину", внутрішнього регуляторного документу, у якому прописані усі правила та норми нашої діяльності. У цьому документі чітко зазначено, що контроль за відповідністю цінників та за термінами придатності, є головними пріоритетами нашої мережі.
Говорячи простою мовою, компанії НЕ ВИГІДНО займатись дрібним шулерством з цінами, та обманювати своїх покупців за якісь копійки. Навіщо це нам? Навіщо позоритись?
Те, що сталось, не є системою, а швидше виключенням і прикрим непорозумінням, причина якого – людський фактор. Звісно, не можуть бути випраданням такі аргументи, як «не додивилися», «помилилися», «накосччили».
Звісно, що «накосячили». Тому ,комусь таки доведеться відповідати за «косяки».
Від імені компанії приношу вибачення покупцю, з яким повелись не належним чином.
Звісно, «людський фактор» ніхто не відміняв, від проушень норм і правил поведінки персоналу ніхто не застрахований.
І, можливо, цей випадок далеко не перший і не останній наш «косяк». Не виключено, що і у майбутньому можуть виникати прикрі випадки, які ідуть у розріз інтересам нашої компанії. Тому, ми завжди відкриті конструктивній критиці, і будемо її сприймати адекватно.
Ми як можемо, стараємося працювати для вас, для нашого покупця. Помилок не буває лише у тих, хто нічого не робить.
Відповісти
Оптимізм добре,та чомусь цих косяків на Соборності все більшає- з олією,бумагою,маслом. Наш будинок поряд-практично всі з роботи заходим,та коли наголосили дивитись на цінники і чеки- незадоволених більшає,а адміністрація людянішою не стає. Гарний,чистий(прибиральницям-респект),великий,зручний,смачна випічка-не вистачає відповідності цінників і АДЕКВАТНИХ АДМІНІСТРАТОРІВ,які в покупцеві,що звернувся бачили б свідому,яка вміє рахувати свої гроші людину,а не ВОРОГА і ЖЛОБА....
Відповісти
якщо цей допис реально від представника "Салюту",-то молодці! хоч хтось адекватність проявляє! впевнена,що покупці оцінять Вашу відкритість(себе маю на увазі передусім).
Відповісти
Я купляв в Нашому Краї що на Відродження напроти 23 школи солодощі , 2 пачки окремо 15 грн і 20 грн разом 35 має вийти , вийшло на касі 45 , я прилякав їх що викличу самооборону і напишу в новинах про них якщо не продадуть по тій ціні яка вказана на ціннику, взяли відійшли зімною від людей до іншої каси і продали по 35 .
Відповісти
Не маю жодного наміру виправдовувати працівників магазину, чиє недбальство призводить до непорозумінь з цінами, але, будьмо об"ективними. Ми, як покупці, не можемо не помітити, що такі випадки значно почастішали на усіх магазинах та, наче пошесть, поширилась на усіх мережах. І цьому є об"єктивне пояснення. Ціни галлопують як скажені, товар поступає у магазин постійно. Раніше такої катавасії зі зміною ціни ніколи не було, щоб протягом тижня тричі прибувув товар усе з новою та з новою ціною, а це майже 10 тисяч наіменувань товару. Це щоденний, колоссальний потік інформації, яку регулярно необхідно поновлювати, я маю на увазі цінники. Ну ось до такого ми дожилися, що ж тепер робити.
Тому, настали такі часи, що дійсно, треба покупцю уважно пильнувати ціну. І інформуючи магазин про випадки невідповідності, ви тим самим допомагаєте, в першу чергу нам. Разом з тим, ми усі , принаймі переважна більшість з нас, є адекватними. Тому, не варто зразу займати позицію оборони та агрессії, наче б то якась падлюча змова проти вашої особистості та гаманця, з метою надурити та пограбувати вас. Повіре на слово, будь який супермаркет, не тільки наші, це останнє місце, де хтось свідомо і сплановано намагається вас обманути, з метою власної наживи. Просто супермаркет, це величезний механізм, який часом дає збої. Особливо у нинішній час, коли навколишнє середовище стає все агресивніше та руйнівне. І тим не менше, ми, як можемо так і намагаємося тримати лад у магазинах, працювати над якістю товарів, оновлювати асортимент. І тому такі випадки та подібні докори є неприємні, оскільки "добре ім"я" наших магазинів серед покупців вартує більше, ніж 16 гривнів.
Відповісти
Наш край !самий гнилий магазин
Відповісти
та всі вони гнилі супермаркети.........
Відповісти
Я вам ще не таке розкажу. Десь перед святами захотілось солодкого. Приблизно о 9 вечора зайшла у центральне Сільпо за тістечками. Виробів було " любє- рябє", на кожному дати виготовлення. Я купила і пішла. Зранку знову прийшлося йти у цей магазин! І....ті самі тістечка, але з переклеєними датами!
Відповісти
центральне сільпо через величезний людопотік практично "зливна яма", де можна втюхати любе.
Відповісти