За в'їзд у Старе Місто будуть брати гроші

За  в'їзд у Старе Місто будуть брати гроші
Від початку весни в’їзд у Старий Луцьк обмежать. Про це йшлося 26 січня під час оперативної наради у Луцькій міській раді.

Повідомляє видання VIP.

Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко розповів, що з 1 березня запроваджують платний в’їзд на територію Старого Міста. Із 1 червня там почне працювати система спеціальних обмежувачів – болардів. Водії оплачуватимуть в’їзд в електронному вигляді, через картку.

«Все відбуватиметься прозоро», - запевнив Григоренко.

До слова, для мешканців міста і представників підприємств та організацій, які діють у Старому Місті, обмеження в’їзду не діятиме.

«Якщо ви крутий і багатий, ставте свою нову автівку в Старому Місті і платіть гроші в бюджет міста. Якщо у вас немає грошей – прогуляйтеся, подихайте свіжим повітрям», - зауважив заступник мера.

Планується, що в історичній частині буде круговий рух: облаштують кілька в’їздів і виїздів, щоб запобігти заторам. Для цього відремонтують частину вулиці Кафедральної та вулицю Плитниця.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а не здається вам дискримінацією за матеріальною ознакою "Якщо ви крутий і багатий, ставте свою нову автівку в Старому Місті і платіть гроші в бюджет міста. Якщо у вас немає грошей – прогуляйтеся."?
в світі такої дурні немає, паркінгі платні - то так, але за в"їзд у історичну частину міста ніде не бачів!!
пряме порушення Конституції.
Відповісти
в цивілізованому світі. Ми до нього не належим.
Відповісти
У Львові в історичній частині міста теж в'їзд платний. І то давнотам так.
Відповісти
нічого подібного, ознайомтесь і не придумуйте:

http://city-adm.lviv.ua/portal-news/society/transport/221761-vykonkom-zatverdyv-polozhennia-pro-rehlamentovanyi-v-izd-u-pishokhidnu-zonu
Відповісти
взагалі обнагліли... а що Ви зробили для історичної частини такого, що дозволяє брати гроші? Мені,ця ситуація нагадує Остапа Бендера, який брав гроші за "прохід на провал"... з мететою ремонту )))
Відповісти
На Л.Українки теж робіть платний в"їзд
Відповісти
а тим більше для тих адвокатів і суддів, із-за машин яких неможливо пройти пішохідною вулицею
Відповісти
краще приберіть ринок з староі частини.
Відповісти
Типун тобі на язик!
Відповісти
а частиною кругового руху буде кусок дороги через старий ринок? чи відвідувачам паркувати машини десь біля Нової лінії і далі хащами і страшним ринком прогулюватись до старого міста, так як ближчої нормальної стоянки я не бачила
Відповісти
доречі, я не крута і не багата, але дуже полюбляю заїхати ввечері на стоянку до замку з філіжаночкою кави або чаю, і побути в гарному спокійному місці... дякуєм, наші улюблені законодавці, за те, що ви нам обмежуєте можливість просто відвідувати гарні місця нашого міста
Відповісти
не біля жодного замку Західної України, не біля жодних визначних місць в великих містах чи в маленьких населених пунктах такого немає...
Відповісти
А Львів не рахується?
Відповісти
раджу Вам і вашим колегам з вашого бізнесу сплачувати більше грошей в бюджет міста
Відповісти
пане заступник мера, ви конституцію читали ?
Відповісти
правильно немає чого носитися машиною заносами біля замку
Відповісти
Григоренко то квітникарів від "Перлини" гонить, то Старий ринок хоче виселяти, тепер - в Старе Місто платний в`їзд заппроваджує! Та воно, те старе місто й так вмирає, там ніхто не ходить, а тепер - і поготів! Телепнів треба гнати з влади, бо вони, окрім істеричної тріскотні нічого робити не вміють.
Відповісти