Луцьк, приєднуйся до флешмобу «Не купуй підсніжники!». ФОТО

Луцьк, приєднуйся до флешмобу «Не купуй підсніжники!». ФОТО
В Україні стартує наймасовіший флешмоб - "Не купуй підсніжники!"

Ось-ось почнеться весна, але вже зараз можна помітити, що у продажу на ринках з'являються перші підсніжники. Вони не просто занесені до Червоної Книги, їх вже майже не лишилось!

У волинських лісах також почалося масове "полювання на підсніжники". На кожному кроці можна придбати рідкісні квіти. Закликаємо лучан долучитися до флешмобу, і вберегти квіти від знищення.



Якщо всі небайдужі громадяни перестануть купувати підсніжники, то їх не будуть і продавати, а відповідно і знищувати!

Давайте збережемо те, що у нас є, щоб нам не доводилось на картинках показувати нашим дітям, які рослини у нас були.



Пам'ятайте, що всі непродані квіти просто викидаються на смітник.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не купуй підсніжники! Купуй бакси у валютчиків!
Відповісти
згоден
Відповісти
Що за ідіотизм, до вашого відома підсніжники ростуть у квітниках, а не тільки в лісі
Відповісти
Я принципово буду купляти!!!! Бо так більше користі для людей, які на хліб заробляють!! А шкоди мінімум(зверніться до біологів)))) для природи!!!!
Деколи дивуєшся з дурної енергії волинських актівістів)))!!
Відповісти
Я долучилась до флешмобу "не купуй ніхрен@". Підняла валюту так, що скоро не можна буде купити ніхрен@. Закликаю всіх лучан залучитись до акції "не купуй ніхрен@". Передаю естафету Вові Гунчику.
Відповісти
Людьми які знищують підсніжникі в лісах повинні займатись відповідні органи, а якщо людина виростила його в квітнику доглядала за ним,поливала то чому не може продати? Ідіотизм а не флешмоб пропоную бойкотувати!!!
Відповісти
а що купляти рози біля валютчиків? щоб далі у дворі срач був? чи краще дати бабушці на хліб заробити, пенсія менше 50 баксів це нормально? за два роки влада кожного українця опустила в три рази по курсу. які підсніжники? що не купуй? думайте що пишите!!!
Відповісти
Нічого собі заклик напередодні жіночого дня! Хто ж відмовиться від цих перших весняних ніжних квітів? І дійсно, їх багато хто вже вирощує у квітниках, на клумбах.
Відповісти
наприклад в квітнику ростуть і білі і синні то що неможу продати?
Відповісти
А то нічо, що простий народ скоро теж буде занесений в червону книгу?Чи підсніжники важливіші?
Відповісти
знаєте, ті підсніжники навпаки треба купити щоб поставити їх у воду щоб трохи "пожили"... вони вже і так зірвані....
Відповісти
Тих підсніжників кожного року вистачає на всіх. чому б не дати бідним бабусям хоч якусь копійку заробити
Відповісти
Звичайно, треба купувати і саме в бабусь, які тим і живуть. Не погоджуюсь з цим флешмобом
Відповісти
В мене вдома їх стільки на клумбі росте... Ше треба довести шо та бабуська їх в лісі нарвала...
Відповісти
Що заважає вирощувати ці квіти в промислових масштабах?
Відповісти
Люди, схаменіться. Перестаньте нищити природу.
Відповісти