«Волинь» і «Зоря» зіграли внічию у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України

У першому матчі 1/4 фіналу Кубка України «Волинь» на стадіоні «Авангард» зіграла внічию з «Зорею» з рахунком 1:1.

Повідомляє Футбол 24.

Голи на свій рахунок записали Богданов і Тотовицький.

Команди самовіддано боролись на полі і мали приблизно рівну кількість гольових нагод.

На 18-й хвилині «Волинь» організувала контратаку, яку другим темпом гарматним гольовим ударом здалеку завершив Богданов. Однак вже за кілька хвилин Ліпартія після подачі точно скинув м'яч на Тотовицького і той головою увігнав кулю у ворота лучан.

Наприкінці гри хороші нагоди вийти вперед мали гості. Яскраво увійшов у гру новачок «Зорі» Паулінью, який створив кілька небезпечних моментів біля воріт «Волині». Проте вирвати перемогу не вдалось жодній з команд.

Матч-відповідь має відбутись 23 березня.

«Волинь» - «Зоря» - 1:1
Голи: Богданов, 18 - Тотовицький, 25