Зінкевич став 10-им найбагатшим депутатом Волині. ФОТО

Зінкевич став 10-им найбагатшим депутатом Волині. ФОТО
Пропонуємо вашій увазі рейтинг десяти депутатів Волинської обласної ради, які у 2015 році отримали найбільший сукупний дохід.

Рейтинг побудовано з урахуванням прибутків як самого обранця громади, так і членів його сім’ї, - пише Конкурент.

Проаналізували 27 декларацій депутатів Волинської облради, які вдалося отримати.



Перше місце у нашому рейтингу посів депутат Волиньради Анатолій Бусько. За 2015 рік він задекларував 2 151 765 гривень власного доходу: 697,6 тисяч гривень заробітної плати та 1,454 мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності. Загальна сума сукупного доходу членів сім'ї політика складає ще 4 622 780 гривень.

На другому місці – голова Волинської ОДА та депутат Володимир Гунчик, який отримав більше, ніж 1,6 мільйона гривень у 2015 році. Дохід губернатора складається із заробітної плати – 96,3 тисячі гривень, дивідендів та процентів – 1 537 088 гривень, а також "інших видів доходів" – 8,8 тисяч гривень.

Третє місце – представник політсили "УКРОП" Сергій Леонтьєв. Політик задекларував 1 306 830 гривень доходу від підприємницької діяльності. Члени сім'ї отримали 29,6 тисяч гривень зарплати та 162,8 тисяч гривень доходу від бізнесу.

Депутат обласної ради Микола Бущук розташовується на четвертому місці нашого рейтингу. У 2015 році він отримав 947,5 тисяч гривень сукупного доходу, переважно від підприємницької діяльності.

П'яте місце – Михайло Імберовський. У 2015 році він одержав 5,5 тисяч гривень дивідендів. На дружину обранця громади задекларовано 932,6 тисяч гривень доходу, в основному від підприємницької діяльності.

Депутат Волиньради Роман Микитюк – на шостому місці в рейтингу. Політик заробив 11,7 тисяч гривень у 2015 році. На членів сім'ї підприємця записано значно вагоміший дохід у розмірі 851,1 тисяча гривень. Із них 29,4 тисячі гривень зарплати та 815,7 тисяч доходу від підприємницької діяльностію.

Загальний дохід депутата облради Віктора Радчука, який посів сьому сходинку, – 631,9 тисяч гривень. 76,4 тисячі гривень становила зарплата, 17,6 тисяч – страхові чи пенсійні виплати, 470 тисяч гривень – дохід від підприємницької діяльності, 60,6 тисяч – заробіток від передачі в оренду майна, 7,3 тисяч гривень – "інші види доходів".

Депутат Волинської обласної ради та головний тренер футбольного клубу "Волинь" Віталій Кварцяний – на восьмому місці. Він задекларував 513,8 тисяч гривень доходу у 2015 році. 484,4 тисячі гривень із загальної суми – заробітна плата та 29,4 тисячі гривень – страхові чи пенсійні виплати. Дружина Кварцяного отримала 13,1 тисячу гривень виплат минулого року.

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця у 2015 році отримав 505,3 тисяч гривень доходу, а саме заробітної плати, і зайняв дев'ятку сходинку рейтингу.

Депутат облради Костянтин Зінкевич минулого року спромігся отримати 401 тисячу гривень доходу переважно від провадження підприємницької діяльності. Політик розмітився на останній сходинці нашого рейтингу.



Зауважимо, що із 27-ти декларацій від представників "УКРОПу" надійшло 8 із 17-ти декларацій, 5 із 12-ти – від "Батьківщини", 5 із 5-ти – від "Самопомочі", 3 із 7-ми – від "Свободи", 3 із 4-х – від "Нашого краю" та 1 від Радикальної партії (5 представників).

Примітно, що від депутатів "Солідарності" ми не одержали жодної декларації про доходи. Хоча фінансовий документ одного представника політсили таки вдалося віднайти – голови Волинської ОДА та депутата Володимира Гунчика.

З огляду на це відзначимо, що цей рейтинг має досить суб'єктивний характер, адже до розгляду не було взято 58 % декларацій про доходи нинішнього депутатського корпусу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 5
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Полиция Греции обезвредила транснациональную преступную группировку, занимавшуюся в течение десяти лет строительством финансовых пирамид и нанесшей гражданам европейских стран убытки в сотни миллионов евро. Одним из организаторов был почетный консул Украины, а в числе пострадавших бывший посол Украины в Греции Валерий Цибух.

Полиция арестовала пятерых организаторов группировки и восемнадцать рядовых членов. Среди организаторов, оказался почетный консул Украины в г. Ретимно - на острове Крит Иоанис Литинас.
Следователями установлено, что начиная с 2005 года преступная группа использовала не менее шестидесяти офшорных компаний, созданных в разных уголках мира, а также банковские счета в десятках стран, включая Латвию, Эстонию, и Украину. С 2012 года были основаны три фонда, которые аккумулировали и перевели на эти счета 190 миллионов США и 1,5 миллиона евро, доверенных мошенникам "инвесторами". На организацию работали 3 юриста, рассылавшие обманутым вкладчикам фальшивые письма с отчетами об использовании их средств. Всего по данным СМИ, группировка собрала с инвесторов полмиллиарда евро. Организаторы пирамиды обещали инвесторам до 30% годовых.

Год назад организаторы пирамиды уведомили инвесторов, что "лавочка закрылась...."
Полиция арестовала пятерых организаторов группировки и восемнадцать рядовых членов. Среди участников были 3 юриста, несколько торговцев в т.ч из Турции и Индии, 4 владельца агенств ОПАП
Відповісти
Палиця стидно на 9 місці
Відповісти
а стидно , а смішно. це він всіх дурнями вважає, чи що ?
Відповісти
а що, декларування доходів не є обовязковим для дупутатів ?
Відповісти
Жопашнікі
Відповісти
Останні новини
Зінкевич став 10-им найбагатшим депутатом Волині. ФОТО
13 травень, 2016, 14:57