вхід реєстрація

Відтепер не сплачувати кредити можна довше

Відтепер не сплачувати кредити можна довше
Кредити можна не сплачувати довший час.

Пільговий період по кредитних картках, який раніше був 25-62 днів, зараз вже 30-62 дня. В окремих випадках мова може йти про великі терміни до 90-100 днів, - повідомляє "Business.ua".

"Єдиним сегментом, який зараз цікавий банкам, є споживче кредитування. Позичальники можуть обслуговувати кредит в розмірі 10-50 тисяч гривень навіть за ефективною ставкою 50-60% річних. Наша мета - щоб у кожного нашого клієнта була кредитна карта", - вважає голова правління банку "Форвард" Андрій Кісельов.

Такий підхід стимулює розраховуватися карткою в торгових мережах, в результаті ці клієнти залишаються з банком довше, ніж ті, хто знімає кредитні кошти в банкоматах, - вважає видання.

При цьому дорогі депозити минулого року не дозволяли банкам знизити високі ставки по кредитних картах - в середньому вони за рік зросли з 41% до 54% річних. Другою причиною здорожчання кредитів були високі ризики неповернення в цьому сегменті.

Щоб не налякати реальною ефективною ставкою позичальника, в описі кредитних програм банк може вказати нульову ставку по кредиту, а заробляти по 3,5-5% на місяць на регулярній комісії від суми виданого кредиту.

Ще одна тенденція на кредитному ринку - відмова від фіксованих ставок. Банки стимулюють клієнтів переходити на плаваючі ставки, прив'язані до українського індексу міжбанківських ставок, який щодня розраховується НБУ.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шановні редактори ВП, останнім часом я замітив, що замість новин, сайт друкує рекламу. Ось і ця остання Ваша «новина», «Відтепер не сплачувати кредити можна довше» - але це для єдиного банку, який заплатив ВП за рекламу, якщо це був би закон, да, я би рот закрив.
Давайте перейдемо до мого обурення:
Максимальна відсоткова ставка по депозитам даного банку, максимум 23% річних. Що це означає? Клієнт, який розмістив свій депозит в банку (інформація http://www.forward-bank.com/uk/deposits), буде отримувати 1,916% в місяць, від суми на ЗАЛИШОК. Тоді як оформивши кредит, клієнт буде платити до 3,99% КОМІСІЇ та 0,01 ПРОЦЕНТІВ (інформація http://www.forward-bank.com/credits/kredit_na_kartu) за надання кредиту. Уже ми бачим закономірність приблизно 1/3.
Давайте розберемо ситуацію:
Процент – це нарахування коштів на ЗАЛИШОК грошей.
Комісія – це нарахування коштів на ПОЧАТКУВО суму позики.
Давайте розберемся, що таке процент і комісія на прикладі 10 000 грн по кредиту:
За депозит я писати не буду, тут і так все зрозуміло.
А за кредит напишу! Позичаючи (на прикладі 10 000 грн.) Ви, що місяця будете сплачувати КОМІСІЮ – 330 грн. і ПРОЦЕНТ 10 грн. (процент за перший місяць, далі буде менший процент). Але не потрібно розслаблюватись, КОМІСІЯ 330 грн. буде навіть при тому, якщо позичальник буде винен хоча б 0,01 грн, так як комісія нараховується на ПОЧАТКОВУ суму!!!
Робіть висновки читачі і переказуйте їх своїм близьким!
А побажання ВП, не будьте С**И, і наддавайте інформацію для волинян та Українцям, яка не зашкодить ним, а не бравши гроші ніби за новину, а на ділі РЕКЛАМУ, від даного банку та від ПриватБанку, інформація яка з’являється кожний тиждень!
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час