На гастрономічному фестивалі лучанка придбала макарони з черв’яками. ФОТО

На гастрономічному фестивалі лучанка придбала макарони з черв’яками. ФОТО
Луцька журналістка Катерина Дулапчій вирішила приготувати макарони, які нещодавно придбала на гастрономічному фестивалі Lutsk Food Fest. Однак, коли почала готувати, то виявила в упаковці з макаронами багато маленьких черв’яків.

Про це блогер написала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Просто в шоці! Вирішила зварити дочці макарони. Якраз була на останньому Lutsk Food Fest, то дівчата презентували маленький пакуночок місцевого виробника Makarella. І що я там побачила, крім макарон, коли вирішила їх помішати - повно черв'яків!!! Оце так прорекламувалися!!! Оце так самопіар!!!
І ще, організаторам, окрім збирання коштів і таких дійсно славних заходів, хочеться сказати - ретельніше обирайте учасників», - йдеться в дописі.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
будуть макарони по-флотськи )))
Відповісти
черв'ячки - це ж протеїн
Відповісти
ну і шо... вони ж такі маленькі... такі гарненькі... такі ... смачненькі..., але нехай виробник їх і їсть...
Відповісти
Слухай Повар, через таке безголове створіння із ярко вираженим стадним інстинктом як ти, у нас в країні проблеми!
Відповісти
я ти хто альфа-самєц чи альфа-самка, без стадного інстинкту, і саме через тебе у нас в країні все добре: долар не росте, вода гаряча є, електроенергія не зростає з 1 вересня та і макарони без червяків. Куди краще...
Відповісти
дали макаронів з м'ясом а вона ще носом крутить!
Відповісти
Новина з ЗАПАШКОМ чорного піару!
Відповісти
Іменно журналістка купила іменно макарони з черв'яком
Брєдотіна
Відповісти
Купувала прдукцію Макарелла
І задоволена. Не розварюються і досить навіть смачно!
Відповісти
Купую завжди ці макарони в супермаркеті і на фестивалі теж придбала, ніколи ніяких черв'яків там не було!
Відповісти
Цікаво ,де факти?В тарілці з макаронами червяків немає .тільки на ложці .Дійсно чимось попахує!)Завжди купляю ці макарони завжди задоволена,ніколи такого не траплялося.
Відповісти
Грязна замовна стаття. Не один рік купляю макарони торгівельної марки Макарелла, якість - достойна.
Відповісти
Я не маю ніякого відношення до макарон, так як їм їх дуже рідко, але багато чула хороших відгуків про *Макарелу*, по-перше, а ,по-друге, точно знаю, що ця молода компанія багато сил та коштів віддає на благочинність.А тут таке...ЛЮДИ БУДЬТЕ ХОЧА Б ТРІШКИ ВДЯЧНИМИ ДО РУКИ ДАЮЩОГО!!!
Відповісти
Ці макарони завжди купую, ніяких претензій не було. Які підтвердження, що макарони в тарілці Макарелла???
Відповісти
Де придбала червяки? Треба на рибалку.
Відповісти
Постійно купляю макарони "Макарелла" і не знаходила нічого там подібного.Макарони смачні,наваристі,один в один.Мої дітки їдять іх задоволенням.
Відповісти
макарела і макарони всерівно що луцька волинь і чемпіонат світу
як цю х....ту взагалі можна мназвати макаронами
так вироби з муки і га...вна
Відповісти
Хаха коментар мій видалили)))видно правда очі колить!!!!!!
Відповісти
Купуємо Макарелу і на базарі, і в супермаркеті, - смачні макарони. Катруся купила макарони, а лапшу пише.
Відповісти
Був присутній на гастрономічному фестивалі, купив макарони даної торгової марки, залишився задоволений і якістю і смаком, як завжди, адже не перший рік купляю макарони цієї марки, а стаття дійсно схожа на чорний піар.
Відповісти
Заказухою тхне здалеку, причому саме в цієї "журналістки" постійно щось у когось не те. Наводить на роздуми. А продукція Макарелли відмінна, особливо останній рік-півтора, чув там якісь зміни відбулись.
Відповісти
Макарони макарелла і так смачні, не обов'язково додавати черв'яки, тим більше дитині.
Відповісти
Авторка пише, шо придбала макарони на фестивалі а от представниця "Макарелли" твердить що їх роздавали... ?
Відповісти
При всій повазі, трохи дивно, що міль у макаронах. Вона там практично не живе. Максимум, і то зрідка, є амбарні дрібні жучки. Вони здатні харчуватися твердішою їжою, але макарони то як виключення з голодухи. Особисто я ніколи не бачив шкідників у макаронах ні у себе, ні у кого. Ні у "Макареллі", ні в "Аванті", ні у яких інших ТМ. Не бачив ні у фасованих, ні у розсипних на вагу. Можна легко перевірити партію цих же пробників заради істини.
Відповісти
Та перестаньте видаляти коментарі! Понаписують дурні всякої, а люди не можуть і прокоментувати!
Відповісти
Майже 40 років пропрацював в санепідслужбі та випадків наявності червяків у макаронах не зустрічав. На мою думку це свідомий "заказняк" з метою дискпедитації виробника, продукція якого набирає все більшу популярність. Думка переважної більшості споживачів щодо якоті прослідковується в коментарях. До них приєднуюсь і я, бо давно користуюся продукцією вказаного виробника і ніяких претензій щодо якостті не мав. Навпаки останнім часом якість значно поліпшилась, що свідчить про те, що керівництво постійно працює над з цього питання . А світлина в мережах це не факт, бо правильніше було б звернутись у відповідні контролюючі служби і вже на підставі їх результатів робити висновки щодо якості...
Відповісти
Катю, а ти каструлю дома давно мила?
Відповісти
Дивно, що макарони з черв"ячками попадаються саме журналістам, багато років продаю макареллу в свому магазині, з черв"яками не траплялись. Автору треба порадити передивитися крупи вдома, можливо у неї завелася харчова міль, таке трапляється.Дивишся, виявиться, що вона придбала і рис з "черв"ячками", і гречку, і т.д.
Відповісти