В Луцьку патрульні зупинили суддю. Підозрюють, що був п'яний

В Луцьку патрульні зупинили суддю. Підозрюють, що був п'яний
У Луцьку патрульні зупинили суддю міськрайонного суду Андрія Сівчука через порушення правил дорожнього руху.

Під час руху вулицею Карпенка-Карого 1 вересня він проігнорував червоний сигнал світлофора на залізничному переїзді, – повідомили журналісти проекту “Нічна варта”, пише ВАР.

Суддя кермував автомобілем “Мерседес Віто”. Під час розмови з водієм патрульні відчули різкий запах алкоголю і запропонували судді пройти текст на “драгері”. Той відмовився.

Також він не захотів їхати в наркодиспансер на обслідування.

Згідно чинних законів України, якщо громадянин відмовляється від тесту та обслідування, йому виписується штраф за статтею 130, обсяг якого, нагадаємо, понад 10 тисяч гривень.

Суддя поводив себе спокійно. Андрій Сівчук підписав два протоколи: щодо порушення ПДР і по статті 130-ій.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не може бути, щоб суддя і п"яний, у нас такого не буває... це від нього "несло" медикаментами... на спирту... і узагалі - судді у нас не... п"ють і самі порядні у світі!
Відповісти
Ага, скажуть, що це коп був п'яним
Відповісти
а як же недоторканість? він міг послати поліцаїв на три веселі букви... щось тут не так...
Відповісти
Філюк відмаже.
Відповісти
Мені останнім часо дуже подобається трактовка тексту ВолиньПосту, на інших сайтах пишуть,що він був п'яний, а тут про те, що його підозрюють у цьому. Відчуваєте різницю професіоналізму редакторів цього видання і решти?
Відповісти
Хитрий суддя, мовчки позаплачує штрафи і ніякого галасу.
Хіба що почне оскаржувати постанови і тоді буде як з тим суддею за 255 грн чи цим хамом на БМВ, стане зіркю ютюба.
Відповісти
нормальний мужик, хоча, якщо дійсно сів п'яний за кермо - то штраф заплатить...і що тут такого, погодився ж заплатити, вон раніше скільки депутато-прокуроро-міністрів їздило бухими,спричиняли дтп і нічого, далі (досі) працюють (крадуть). А тут, сам зупинився,не бикував, протоколи підписав...
Відповісти
Та не так може бути. Якось цього року на порушенні правил паркування зловили самого Філюка. Спочатку він довго радився з побратимами по мантії – віддаватись чи не віддаватись. Ті сказали, що треба віддаватись, бо закон так каже. Уявляєте! Головний суддя Волині, власних авто про такі речи не знав!!! І що він взагалі знає? Віддався Філюк, а на другий день звернувся до суду з позовом про неправомірність дій поліцейських. На суд сам не прийшов. Прислав одного з адвокатських посіпак. Ну звісно не для того, що патрона від закону захистити, а щоб наглянув, аби інший в мантії, що взявся судити, бува, закон не захистив. Так і сталось. Для вигляду наплів посіпака бозна чого. «Суддя» зробив розумний вигляд і ухвалив рішення на користь Філюка. Словом, закон є суворим, а Філюк важливішим. А цей чим від свого патрона по волинському «судоробленню» відрізняється?
Відповісти
Андрій Сівчук - це самий чесний суддя в Україні. Він ніколи не брав хабарів! А мерс йому бабуся подарувала!
Відповісти
у дкларації мерса нема, є тільки маленька квартирка
Відповісти
Стаття 18. Крайня необхідність. Ну мусово було випити. Організм требував.
Відповісти
а можна прізвище того копа написати?
Відповісти
Назви хоча б одиного судюю якого дайци ловили пяним і складали на нього протокол?
Відповісти
а чому волиньпост видаляє коментарій, в яких немає лайки і т.д. а висловлена особиста думка. Напевно сайт заказний, що їм вигідно те і пускають в комент.
Відповісти