«Автовандали» понищили газон у центральному парку Луцька

«Автовандали» понищили газон у центральному парку Луцька
УВАГА! ПЕРЕДРУК ПУБЛІКАЦІЇ БЕЗ ДОЗВОЛУ РЕДАКЦІЇ ЗАБОРОНЕНИЙ!

У Луцьку невідомий водій розважався в неприродний спосіб: гарцював на авто по газону Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Зранку 21 жовтня, люди які тренувалися в парку, виявили, що газон неподалік від сходів, що ведуть до міського пляжу, знищений колеасами автомобіля.

З фото видно, що машина декілька разів виїжджала на галявину та повертала на ній.

У поліцію повідомлень про цей випадок автохуліганства не надходило, тож навряд правоохоронці зможуть знайти водія.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де піший патруль по парку (немає всі копи на машинах)
Відповісти
То ми збори проводили
Відповісти
Якби ви проводили то б валялась куча шприців і презервативів.
Відповісти
треба в примусовому порядку на ці круті тачки заставити встановити GPS з реєстраторами, тоді можна всіх злісних порушників ловити і саджати, ловити і саджати, ловити і саджати....
Відповісти
З чого ти взяв шо то була крута тачка?
Відповісти
То напевно агенти Путіна приїхали і зробили акт вандалізма, і агенти Путіна споюють водіїв в Луцьку і заставляються їх п'яними сідати за кермо, і агенти Путіна заставляють водіїв хамити поліції/пішоходам і т.д.. якщо їм робити зауваження, і агенти Путіна нищать зоопарк.... До чого Я веду.... Що спочатку потрібно розібратися самим в собі, навчитися поважати один одного і працю інших людей. А то ми всі кричимо про загнивающу Раісію, і не помічаємо як самі створюємо загниваючу Україну.
Відповісти
радіус попорота малий схоже на квадроцикл
Відповісти
Правильно! Сідай, п'ять!
Відповісти
Де поліція
Відповісти
Потрібно відновити піші патрулі по вулицях Луцька.А то за останій період рівень хуліганства і т.п в дворах і відведених дальше територій збільшився,дворами і вулицями в нічний час страшно ходити.Раніше Нацгвардія і міліція були на кожному кроці,а зараз тількі поліцейські авто по центральних вулицях
Відповісти
де наша доблесна поліція?! чому вона не патрулює парк7!
Відповісти
Поліція можливо і це під знаком питання війде в курс справи і буде розуміти свої функціональні обов'язки через рік або два знімуть чіхли,і будуть нормально патрулювати місто і доводити справу до логічного завершення,я не маю нічого проти на рахунок поліцейських але моя особиста думка,половина з них не знає чому сюдии прийшли і що роблять були такі випадки що навіть не можуть охарактерезувати склад злочину,або іншої події,більше толку було б якби мир і спокій громадян як додаткові сили забезпечували б та сама Варта порядку і з перелічених нацгвардія дійсно згадати два роки тому назад бували поодиночні випадки коли в дворах розпивали або шуміли й робили безпридєл,а зараз взагалі в кілька раз ситуація погіршилася,у зв'язку з тим шо всі надіюця на поліцію які вони хороші і добрі дай бог щоб вони по максимуму відносились до тієї справи і оправдали з часом наші надії;але результат на сьогоднішній день не втішний веду до того що вони не взмозі самостійно навести лад на теренах Волинської області
Відповісти
Віктор на всі 100% прав підтримую!!!
Відповісти