Подорожчав проїзд у автобусах Луцьк-Ківерці. СПИСОК ЦІН

Подорожчав проїзд у автобусах Луцьк-Ківерці. СПИСОК ЦІН
Ківерчани обурені збільшенням маршрутних тарифів.

Про це пише Район.Ківеці.

Чи не у кожній маршрутці №107 та №103 вже кілька тижнів поспіль висіло повідомлення про те, що з 1 грудня тарифи на проїзд зростуть. Таке оголошення викликало обурення у громадян. Справжнім шоком воно стало для людей, які змушені щодня «кататися» з Ківерців у Луцьк на роботу чи навчання.

Перевізник у свою чергу підвищення ціни за проїзд пояснює здорожчанням палива, яке різко зросло у ціні.

Тож, проїзд до вулиці Промислової коштуватиме 10 гривень. Дістатися до Варшавського ринку ківерчани зможуть за 14,50, а доїхати з Ківерець до вулиці Львівської тепер можна буде за 19 гривень.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хай ківерчани куплять собі авто і будуть не обурені а щасливі .
Відповісти
Хай Ківерчанам піднімуть зарплати і будуть вони не обурені, а щасливі!
Відповісти
В Європі ніхто зарплати не піднімає і живуть всі щасливо .
Відповісти
хай лучанам піднімуть вартістю проїзду з 40 на львівську до 15 грн ...!!! а що ? перевізники хороша ідея. щоб трохи спустились.. луяанам по 4 дорого , а що іншим людям по 20 то сміються
Відповісти
то є дорого...
Відповісти
Хай соляру на 5 грн спустить запчастини не в євро рахують. Не подобається ходіть пішки купіть автобус хоч по 1 грн возіть. Вас є вибір в вільній країні .
Відповісти
А на місці перевізників 2 місяці взагалі ні один маршрут не випустив . І ви б не по 20 платили а по 40 і ще б просили щоб автобуси на маршрут вийшли . Порахуй те чи за 20 грн 700 Гр соляри до лука приїдте
Відповісти
Хай покажуть перевізники тарифну сітку.
Відповісти
та спаліть пару маршруток. відразу попустяться.
Відповісти
Нехай перевізники спершу квиточки звикнуть видавати. Взагалі варто міняти систему контролю обліку пасажирів перевізниками, яка зараз є, або хоча б якось краще контролювати. Бо квиточки як не видавали, так і не видають. Тому й мають наглість піднімати ціну, бо по бумагах вони взагалі напівпорожні їздять собі у збиток.
Відповісти