У Луцьку буде марш на захист Павліченків

У Луцьку буде марш на захист Павліченків
Луцьком відбудеться марш на захист батька і сина Павліченків.

Дійство заплановане на суботу, 16 лютого.

Учасники ходи вимагатимуть звільнення з-під варти батька та сина, яких засуджено за вбивство київського судді Зубкова, повідомляють організатори у соцмережах.

Громадськість в Україні та за її межами вважає, що кримінальну справу проти Павліченків було сфабриковано, а самих Дмитра та Сергія було засуджено безпідставно.

Хода стартуватиме о 15:00 від історичного факультету Східноєвропейського нацуніверситету і прямуватиме до головного управління МВС у Волинській області, що на вулиці Винниченка.

Детальніше дізнатися про справу сім’ї Павліченків можна на офіційному сайті кампанії «Свободу чесним!».

Акція - аполітична, тому на марші не буде партійної та організаційної символіки. Будуть використовуватись лише синьо-жовті та червоно-чорні прапопори, а також банер з гаслом на захист засуджених.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А хто організатор
Відповісти
Фанати ФК "Волинь" та ряд правих організацій.
Відповісти
І яких саме правих організацій?
Відповісти
Можливо й ФК "Волинь",а можливо фанати "Динамо", домовилися з нашими і так далі...

Ти взнай для поч., тут питаються: "Який правих орган-ій"?
Ти взнай для поч.поняття,що під цим розуміється, тоді тут пиши такі запитання!!!
Відповісти
жіночко,у вас прогресує хвороба,вам шкідливо тут коментарі лишати,бо ваша тупість назовні лізе...
Відповісти
головне щоб Гузь-даун туди не примазався... політична п.о.в.і.я.
Відповісти
Яка різниця? На захід запрошують усіх небайдужих, акція проходитиме під жовто-блактними та червоно-чорними прапорами!
Відповісти
Крім гузя в Луцьку немає більш правих
Відповісти
А чим так ти не задоволений? Уточни! Що це за грання в хованкаи? Уточни))) своє відношення привселюдно!!!
Відповісти
вважаю варто підтримати незалежно від партійних чи особистих вподобань в протест свавілля "правосуддя", приєднуйтесь!!
Відповісти
Я точно буду - це ж піар :-))
Відповісти
Це організовує Свобода! Бо лише Свобода є правою організацією
Відповісти
Свобода така права, як я комуніст.а гузь флюгер, під жида пішов у фронт змін, і купу партій змінив
Відповісти
А хто крім свободи в Луцьку ще правий? Свобода це єдина сила українців
Відповісти
А можна провести захід не під якимись прапорами, а??
Відповісти
Якби використовувалася та формувалося так:Волю,свободу ... і призвище йде за цим,тоді- Павліченкам!!!
А так Павличенки!!!
Тут люблять, деякі люди, під щойно створеними ніками себе видавати за інших осіб,навіть й "журналісти", а самі заголовок написати коректно не можуть!
Відповісти
хвора,ти реально хвора людина,прийми ліки та лягай відпочинь,твою писанину ніхто зрозуміти не може!!!
Відповісти