вхід реєстрація

У центрі Луцька знесуть ломбард

У центрі Луцька знесуть ломбард
З-під стін Волинського окружного адміністративного суду заберуть ломбард.

Відповідне рішення ухвалив Апеляційний суд Волинської області, повідомили у прес-службі прокуратури області.

Суд другої інстанції вирішив не змінювати ухвалу колег з Луцького міськрайонного суду від 9 листопада 2012 року, до якого з позовом звернувся прокурор обласного центру.

Ломбардом володіє мешканка Луцька. Однак встановлений він самочинно з порушенням будівельних норм та правил безпосередньо біля Волинського окружного адміністративного суду.

Будівля унеможливлює обслуговування судової установи, тому власницю зобов’язали знести ломбард.
Теги: суд
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нехай ще "Цукєрочку" знесуть, вона теж затуляє фасад найгуманнішого...
Відповісти
Дане приміщення було встановлено і введено в експлуатацію законно, однак голова волинського апеляційного суду, переслідуючи особисті мотиви, використовуючи адміністративний і судовий ресурс в корисливих цілях - "пішла по трупам" звичайних людей. Нажаль, судова влада і прокуратура у місті Луцьку "дуже" прозора.
Відповісти
Да здравствует Волынский суд-самый гуманный суд в мире! Видно харьковский опыт людей не учит...
Відповісти
Пі, до, ри
Відповісти
Дивно, він там стоїть років десять, а може й більше, і нікому раніше не заважав.
Відповісти
Все действия руководства города и председателя Волинского апеляционного суда подпадают под корупционные действия, за которые можно получить хорошо по голове. Задумайтесь! Поверте над вами есть люди и по выше. И то что, руководство города участвовала в продаже не достроя, и тогда все было в порядке, а теперь получаеться нет? Теперь председатель суда, когда не сошлась во мнениях с владелицей, решила путем своего влияния и хороших связей в городе прибрать таким способом эту недвижимость, надеясь что сын сотрудник СБУ, руководитель отдела по борьбе с корупцией закроет на все глаза? Смотрите, завтра будут заберать у Вас!
Відповісти
Зносьте! Я даю дабро) Кому він там науй потрібен. Йду за кувалдою, буду помагати зносити :D
Відповісти
Краще взірвати нах*р разом з тим зовсім "полєзним" судом і тією шизанотою Лучанкою!!!
Відповісти
Нафіг ту шпаківню...
Відповісти
тобі теж візьму кувалду, будеш мені помагати :D
Відповісти
Так-так правильно заманіть її туди!
Відповісти
уроди!! ще суду не було , та будка стояла
сьогодні знесуть будку - завтра прийдуть до нас....
Відповісти
ти що в будці живеш?
Відповісти
Громада Луцька! Скільки триватиме цей безпридел зі сторони Голови волинського адміністративного суду? Вчора забрали приміщення військомату. Сьогодні за її примхою – зносимо особисте майно звичайних людей, а що буде завтра?? А завтра на черги стоять мешканці будинку, який розташований за приміщення суду. Ці мешканці вже замуровані забором, проїзду до помешкання немає, що далі??? Знов за рішенням суду і їх знесусь Чи як?
Відповісти
Позаду будівлі побудували паркан, а спереду? Пропоную суду знести зупинку громадського транспорту за рішенням суду і побудувати паркан.
Відповісти
А цікаво, чому саме прокурор обласного центру звернувся з позовом до власників даного приміщення??? А приміщення у самому центрі... на земельку око поклали!!!? а прикриваються мундирами, не соромно?
Відповісти
Всі на акцію, будемо блокувати Волинський адмінсуд!!!!
Відповісти
А Ви дійсно б пішли на акцію???
Відповісти
сиди на роботі і працюй!
Відповісти
Правильно, ты сиди работай а ты сиди и ТУПИ дальше.и работай на них, а у них дома по 1000 квадратов и не один, а теперь они себе кабинетики разширяют и ремонтируют за счет нас. Не видно? -суды, милиция, прокуратура и т д.
Відповісти
Жити стало краще вже сьогодні! В цьому приміщенні колись був апеляційний суд, а в маленькому -аптека, точно 10 літ тому- і нікого воно не цікавило. Видно вільної земельки в центрі стає все менше.Військкомат відтяпали, людей у дворі потіснили, до будинку на розі добираються- мене не здивує якщо за кілька років суд кудись переїде, а у цьому місці збудують цум №2 у власності скромного бувшого керівника окружного суду.. До того ж це все робиться за податки які ми з вами платимо. Ну все, досить балачок- піду змазувати кулемета, бо не буде діла!
Відповісти
Суд побудували, а за стоянку для авто забули. Дяді і тьоті, які будують місто, перш ніж щось будувати - ДУМАЙТЕ, і бажано тверезою головою. Якщо замість ломбарду і двоповерхового будинку буде стоянка для машин я тільки за. Але якщо будуватимете натомість житловий пятиповерховий будинок, який на метр буде вилазити на проїзджу частину вулиці Шевченка, то це тупо.
Відповісти
Забудували, 2 метровим парканом вхідні двері будинку!!!! Який знаходиться за судом. Чим відібрали можливість користуватися подвір'ям, перед вищезгаданим будинком. Подвір'я було в статусі Сервітуту (загального користування)
Це факти. Чекаєм розслідування, цього порушення!!!
Відповісти
Я думаю довго вам прийдеться чекати. У начальниці суда, вроді Александрова- друзякі і родичі в нужних кабінетах сидять. Так шо удачі.
Відповісти