Через загрозу вибуху відклали змагання на Чемпіонаті Європи

Початок змагального дня чемпіонату Європи з легкої атлетики було відкладено через можливість вибуху.

Про це повідомляє 24 канал.

У Берліні жіночі змагання у ходьбі на 20 км мали розпочатися о 10:05 сьогодні, 11 серпня, але були відкладені через повідомлення про витік газу на дистанції.

На місце інциденту прибули газовики та пожежники, а старт довелося відкласти. Врешті проблему було усунуто і спортсменки стартували через 2 години.

Нагадаємо, що збірна України виборола вже шість медалей на чемпіонаті Європи-2018 з легкої атлетики. Мар'ян Закальницький та Аліна Цвілій завоювали золото та срібло відповідно в спортивній ходьбі на 50 км, Сергій Никифоров виборов бронзу зі стрибків у довжину, Анна Рижкова виборола срібло у бігу на 400 метрів з бар'єрами і Наталія Прищепа разом з Ольгою Ляховою вибороли золото та бронзу відповідно з бігу на 800 метрів.