Як у Луцьку боролися хлопці та дівчата. ФОТО

У Луцьку завершився чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів віком до 21 року.

Спортивне дійство відбувалося в обласній дитячо-юнацькій спортшколі, - пишуть Волинські новини.

Так, 23 березня був заключний день змагань. На татамі свої поєдинки провели «важковаговики»: юніори (90, 100, +100 кілограмів); юніорки (70, 78, +78 кілограмів).

Під час змагань волиняни здобули кілька медалей. Так, лучанка Галина Ковальська здобула «срібло» у ваговій категорії до 78 кілограмів, а раніше Інна Гоменчук (до 44 кілограмів) та Станіслав Крищук (до 73 кілограмів) вибороли треті місця.

За три дні змагань господарі-дзюдоїсти не виграли «золото». Однак тренери кажуть, що підростаюче покоління спортсменів дуже перспективне, а великі перемоги будуть.