«Будівельник» ‒ баскетбольний чемпіон України. ФОТО. ВІДЕО

Київський "Будівельник" став восьмиразовим чемпіоном Суперліги.

Вирішальний сьомий поєдинок фінальної серії чемпіонату Суперліги завершився впевненою перемогою київського "Будівельника" над мадріупольскім "Азовмашем" - 82:70, - пише Газета.ua.

Вже з перших хвилин гри господарі пішли вперед стартовим ривком 9:0 і свою перевагу не загубили до кінця гри. У "Азовмаша", за великим рахунком, був тільки один шанс переламати хід поєдинку, коли у другій чверті скоротили відставання до шести очок, але після тайм-ауту "Будівельник" повернув нитки гри в свої руки і знову зумів відірватися на пристойну відстань.

На велику перерву команди пішли майже з 20-очковою перевагою господарів - 58:39. "Азовмаш" старався, бився, але максимум, на що вистачило азовців скоротити в кінці поєдинку відставання до 12 очок.

Маріупольці стали срібними призерами чемпіонату Суперліги, "бронзу" виграв запорізький "Ферро-ЗНТУ", який "всуху" - 4:0 переміг "Галичину".