Місто, річка, сонце: у Луцьку стартував купальний сезон. ФОТО

Місто, річка, сонце: у Луцьку стартував купальний сезон. ФОТО
Офіційний старт купального сезону у Луцьку співпав з настанням літньої спеки. У понеділок, 17 червня, температура повітря сягнула позначки 29 градусів тепла.

У вівторок, 18 червня, температура повітря у день підніметься до 27 градусів, а вода прогріється до +20 градусів за Цельсієм.

Нагадаємо, цьогорічний купальний сезон у Луцьку відкрився зі значним запізненням. Це пов'язано з тим, що довгий час територія пляжу була затоплена.

У понеділок на березі Стиру у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки було до чотирьох десятків людей. У воду заходили переважно підлітки та молодь. Люди старшого віку цілеспрямовано приходили позасмагати, почитати книгу та просто відпочити на природі.

«Я не місцева, лише кілька днів проводжу у Луцьку. А тут це єдине місце, де можна прийти позагаряти і покупатись», - каже Аліна Бубела, яка прийшла на міський пляж у парку.

«Хоча трохи боюсь лізти у воду - вона брудна і, мені здається, не придатна для купання. Але приходжу сюди вже другий день, двічі вже купалась», - каже вона.

Люди зізнаються: вони визнають недоліки міського відпочинку біля води. Але все ж ідуть сюди – бо зручно, не доводиться їхати за місто. У будні дні не кожен може собі це дозволити.

Від справжньої літньої спраги у воду лізли не лише люди, а й качки. Щоправда у них була своя водойма.























Діти з протилежного берега стрибали з розбігу у воду і ще якихось півтора метра «летіли» у повітрі
Діти з протилежного берега стрибали з розбігу у воду і ще якихось півтора метра «летіли» у повітрі






















Були люди й у інших місцях: так, охочі організували пляж біля Стиру поблизу мосту на вулиці Ковельській
Були люди й у інших місцях: так, охочі організували пляж біля Стиру поблизу мосту на вулиці Ковельській



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вчора сам булькався)
Відповісти
Як водичка) Скажіть будь-ласка, а як ви відноситесь до того, якщо поряд з вами чи вашими дітьми, дбайливі господарі купають улюблених собачок? Я на днях спостерігала непреємну ситуацію повязану саме з цим.
Відповісти
Смотрим положительно)))) Общение с домашними животными делает человека добрее. Увы, не всех)))
Відповісти
С собачками купаться приятней, чем с некоторыми людбми)
Відповісти
Не бачу нічого страшного, аби автомобілі не мили.
Відповісти
собачки це ще нічого - вони домашні, а от як бути з трупами свиней, корів, які регулярно туту плавають? вам не бридко лізти в цю канаву? те саме, що в Сапалаївці покупатись!
Відповісти
Це ж можна якусь беку підчепити.
Відповісти
Проточна річка, початок міста, все життя купався і навіть край вухом не чув щоб хтось шось там підхопив, навідміну від калюжи "Озерце", від якої всі так пруться, хоча це стояча вода, в якій з такими габаритами і з такою к-стю бажаючих там відмочитись в літню спеку, можуть з"явитись усілякі, вичурні "беки"
Відповісти
Ой, згідна, Озерце - гіпербека.
Відповісти
редакціїдогану!!! шо не можна було пару-друзу сісьок сфоткати?((((
Відповісти
Тим, що купаються на Ковельській - там санстанція вроді воду на проби не бере, а поряд хати, городи, відкрита каналізація...так що...
А Стир хіба перевіряли? То чому ж стоять знаки: купатися заборонено?
Відповісти
хоч би в парку поприбирали, а то дерева вирізали, а сміття лишилось, а гроші уже "списали", в минулому році теж дерева вирізали, назвали це очищенням парку, зараз усе позаростало, як у джунглях. До речі, пане Романюк, де продовження освітлення парку, яке обіцяв))) Палиця)))а чому асфальт перетворився на багнюку?
Відповісти
Невірте "неукраїнцям". їх вже немає. і вони не поможуть.
Відповісти
А попка в рожевих стрінгах дуже і дуже нічогенька=)))
Відповісти
Ну такосє)
Відповісти
сперматоксікос одоліває)))
Відповісти
Я теж подрочив.
Відповісти
вам не на той сайт треба?
Відповісти
дуже мало фоток з цицьками та попками.
Відповісти
просто може фотограф був гермафродіт.
Відповісти
Я ще на початку травня гуляв у парку і там так воняло біля річки. і туалет там плава. а зараз відкривають там купальний сезон. а що фекалії вже всі визбирали?! СЕС - фуфло. ВСЕ КУПУЄТЬСЯ І ПРОДАЄТЬСЯ.
Відповісти
Я ще на початку травня гуляв у парку і там так воняло біля річки. і туалет там плава. а зараз відкривають там купальний сезон. а що фекалії вже всі визбирали?! СЕС - фуфло. ВСЕ КУПУЄТЬСЯ І ПРОДАЄТЬСЯ.
Відповісти
саме цікаво що пляж пенсіонати "Шацькі озера" СЕС не обобрив. і як люди туди поїдуть? мабуть щоб скоріше той пенсіонат передати в інші руки. у італії мафії а у нас сімї.
Відповісти
саме цікаво що пляж пенсіонати "Шацькі озера" СЕС не обобрив. і як люди туди поїдуть? мабуть щоб скоріше той пенсіонат передати в інші руки. у італії мафії а у нас сімї.
Відповісти
Сам зрозумів шо зморозив?
Відповісти
Тема сисек не раскрыта.
Відповісти