На Волині вчителька била та тягала за вуха дев'ятикласника. ВІДЕО

На Волині вчителька била та тягала за вуха дев'ятикласника. ВІДЕО
У селі на Волині вчителька школи побила учня.

Інцидент трапився у школі в селі Цміни Камінь-Каширського району. Місцеві стверджують, що ця вчителька неодноразового била своїх учнів, - йдеться у сюжеті каналу "Конкурент".

Про цей інцидент повідомили очевидці, в одному із телеграм каналів.

На відео видно, як вчителька сварить хлопця, а потім б'є його по голові. Поза тим, на відео помітно, що у момент, коли вчителька б'є учня в кабінеті присутня ще одна жінка. Зазначається, що била учня місцева вчителька фізики – Мельник Валентина Вікторівна.

Також повідомляють, що подібні інциденти траплялись і раніше.

Факт цього інциденту вже зареєстрували у поліції. Триває перевірка.

Детальніше дивіться в відеосюжеті.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Можливо і мало дала. А ви, журналісти, питали в учнів, що спричинило дану ситуацію. Чому висвітлюєте матеріал однобоко. можливо і з боку учнів був булінг постійний цієї, а можливо і інших вчителів. Робіть свою роботу професійно.
Відповісти
Напевно заслужив своєю поведінкою.
Відповісти
Змилуйтесь, люди добрі, хіба ж це "била".
Била це коли в пах коліном, чи ребром лодоні по горлу, в носаком нижче коліна в кістку, чи в сонячне сплетіння...
Тиї діти і їх батьки матюкают вчителів і посилают їх як собак вуличних.
Відповісти
Вчительку виженуть з роботи, а той малий буде героєм, битиме слабших, дівчат...
Відповісти
Ні в якому разі не можна зриватись. От і все. Контролювати себе до останнього що б ті діти не робили. Викликати батьків, служби щоразу коли діти втрачають береги, а там уже служби хай з батьками розбираються
Відповісти
Тії батьки на вчителів кидаются як собаки. Які батьки такі й діти.
Відповісти
Не вмієш - научим, не хочеш - заставим. Садистів у школах не тримають. Це ж швидко стає помітним. Вважаю, що заслужив.
Відповісти
Чому відео без звуку?Напевно оператор вже чекав зйомок?Все підлаштовано,видно що вчителька виганяє,а хлопець пащекує,чим провокує її.Дітей повинні вчити батьки поваги і поведінки!
Відповісти
Я бачу ви так захищаєте всі вчительку в коментарях, цікаво булоб подивитись вашу реакцію якби це була ваша дитина. Вчителька поступила неправильно і на місці хлопця я б їй заваливби чимсь важким. Дуже напрягають такі люди шо якшо вони старші то значить їм і повага і все має бути, а якшо шось сказав у відповідь то ти вже сама остання невихована людина бо воно бл**ь старше. Повагу ще заслужити треба. На випадки коли дитина дуже погано себе веде має бути шкільна поліція яка і розберається з невихованими дітьми. Якшо нічого не можна з дитиною зробити просто виганяєш з школи нафіг і характеристику пишеш що ніяка школа не прийме. Я думаю тоді буде поряд.
Відповісти
Для Вас головне, що це ваша дитина, а не поведінка Вашої дитини, яка спричинила такий гнів вчительки.

"на місці хлопця я б їй заваливби чимсь важким" - які батьки такі й діти.
Відповісти