Фотовиставка Ірини Гуртовенко

Фотовиставка Ірини Гуртовенко
Всім привіт! Народилася я у Луцьку, вчилася у Львові, у «Львівський політехніці» на кафедрі дизайну. Більше 10 років працювала за фахом – дизайнером.

Фотографувати любила завжди, але професійно почала займатись років п’ять тому. Зараз це основне моє заняття.

Люблю фотографувати все душевне: людські почуття, теплі легкі композиції, птахів у небі та смачну їжу :)))

Коли фотографую людей, люблю, коли мені не позують і не дивляться в камеру, а ловити їх в природньому романтичному стані. Та зазвичай усі звикли, що фото - це «стали і дивимося в кадр». Тому не всі спочатку розуміють, але коли бачать фото, то задоволені результатом.

Моя фотовиставка називається «ФОТОГРАФІЯ З ДУШЕЮ». Це легкі композиції, справжні емоції та натуральність. Багато світла, теплі та приємні кольори, які розбавляють наші сірі будні ;)

Приємного перегляду!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чудові фото!
Іра молодець. якість і наповнення відмінне.
Відповісти
Перша виставка, де немає жодної невдалої фотки
Відповісти
Хороший наступ на виставку, гарно підтримала якістю Діану.
Чудові і з настроєм роботи у вас.
Відповісти
Найкраща виставка, що була за останній період на ВолиньPOST.Молодець.Чув тільки позитивні відгуки про Ірину.Не можу з ними не погодитись.Так тримати.
Відповісти
мені завжди подобаються Твої роботи ;)
Відповісти
Найкращий майстер фото в Луцьку!
Відповісти
Удивила! ХОРОШО! Редко так бывает.
Відповісти
Круто! Роботи бездоганні!
Відповісти
Ну, нарешті!!! Нарешті я дочекалась ! Оце - фотовиставка! Оце - рівень! Щира подяка та найкращі побажання! Успіхів та здоров'я!
Відповісти
Дуже сподобалися фотографії. Ємоції, світло, кольори, композиція, все на висоті! Видно почерк автора. Думаю вже можна логотип не ставити ))
Відповісти
Гарно, достойно, з душею.
Відповісти
Да так светло, мягенько и душевно, чисто женские фото. Понравилось!
Відповісти
позитивно))
Відповісти
Крутезна робота
Відповісти
Незрівнянно! На весілля замовити у вас фотосесію можна?
Відповісти
Весілля теж фотографую, але цього року в декретній відпустці..., а на наступній рік можна :)
Відповісти
Дууже гарні фото. Мабуть найкраща виставка,яка була на Волиньpost.
Відповісти
Надихаюче!!!
Відповісти
Надзвчайно гарно, ніжно, професійно!)
Відповісти
Файно.
Відповісти
Дуже позитивні фото!
Відповісти
Ну фото просто супер.
Відповісти
Для чого розміщувати свій підпис посередині фото?
Відповісти
підтримую питання? Жага визнання? :)
Відповісти
давно працюю в рекламі, тому лого на фото (знизу, по центру чи збоку):
1) - визнання,
2) - хід від фотографів, які використовють чужі фото,
3) - поєднання фото та тексту
Відповісти
Гарне бачення !!! Бажаю успіхів авторці. Залиште свої контакти, для замовлення фотосесії.
Відповісти
чудово, також приєднуюсь до вислову:"перша виставка,де немає жодної невдалої фотки"!!!
бомбезно!
голі-це не клас, це емоції, а соь це клас!
Відповісти
Шановний віснику! А клас- це не емоції?
Дуже перейнялась Вашими глибокими роздумами:
Ви, ніби, чоловічої статі, а де ж логіка?
Насправді, в житті є ВСЕ, а клас чи неклас- ці якості надаємо речам, людям і ситуаціям ми: тому все так складно... Чорне і біле, бог і диявол ...
Процес зачаття (відмічу- це два оголених тіла з ароматом мускусу вступають в акт творіння нового життя)- неклас))
Дев'ять місяців вагітної жінки- КЛАС!!!
Процес народження дитини( в кульмінації, думаю, ви з тих, хто би знепритомнів під час перегляду такого) - НЕКЛАС!!!
Зате, дитинка в світлорожевому - КЛАС))))
Прикладів маса... Насправді непокоїть лише обмеженість ))))
Чоловік у білому комірці- клас, без одягу - уже неклас і сором))))
Ватрушка- клас, фекаліі - неклас
Для чого ці класи?
До Ірочки звичайно, ця інформація має мало відношення. Вона показала нам своє мистецтво.
Мені насправді дуже подобаються її роботи з зображеннями смачнющих булочок,круасанів і кави, малесеньких ручок та ніжок. Ванільно? Нехай так, але в цих кадрах саме така енергетика і ніяка інша. Успіхів)
Відповісти
Навіть не очікувала стількі відгуків...
Всім дякую! ;)
Відповісти
Сподобалось! Боке на фотках просто фантастичне
Відповісти
Дуже гарні, теплі, душевні світлини. Ірина ти - молодець!
Відповісти
Гарно.
Відповісти
У неї в фотошопі є кнопка "зробити ванільно"?
Відповісти
є! але не в фотошопі, а в душі ;)
Відповісти
Найкраща фотовиставка на ВолиньPost.
Відповісти
чудові фото!
Відповісти
був на цій виставці 8 днів тому, написав хороший комент, але за тиждень не зміг пригадати жодної фото, на жаль це означає посередність теми і поверхневий глянець для міщан. Насправді фото повинно , як зарубка сидіти в голові.
Попробуйте з булочок , чашечок і сопельок перейти в професійні теми.
Відповісти
Головне, що повернулись ;)
А подобатись всім - це неможливо! Ви не прихильник такого стилю - це Ваше право! і правда у кожного своя ;)
Відповісти
Іринка, будь-ласка, не переходь з булочок, чашечок і сопельок в "професійні" теми :)))))))Наш улюблений фотограф і цим все сказано!Так тримати!
Відповісти