Правий сектор у Рівному - з автоматом. ВІДЕО

Правий сектор у Рівному - з автоматом. ВІДЕО
Лідер рівненського Правого Сектору Сашко Білий контролював місцевих депутатів з автоматом у руках.

Про це пише Время Новостей.

Як йдеться у повідомленні, 24 лютого Сашко Білий заявив, що Правий сектор ходитиме зі зброєю доти, доки буде загроза українській державності.

"Ми вигнали одних - виженемо й інших", - каже Сашко.

Правий сектор вимагає, щоб у Рівненській області була заборонена Комуністична партія та Партія регіонів.

Сашко Білий – це Олександр Музичко, лідер Правого сектору в Рівненській області. Він - координатор ПС на Західній Україні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
значить озброєними під час протистоянь у Києві були обидві сторони та обидві використовували зброю один проти іншого
Відповісти
Жестоко,но правильно!
Відповісти
Що вони про себе думають? Понтій Пілат місцевий. Роззброїти і не лякати мирне населення. Хай йде працює,а не автоматом трясе. На майдані треба було в першій сотні калашем махати, а не в Рівному відсиджуватись - справжній бандюган. Нічим не кращий за Янека. Влада, прийми міри!
Відповісти
це тема для роздумів дійсьно а хто його там бачив чому жоден керівник правого сектору не загинув?
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
підтримую
Відповісти
"Революції задумують генії, здійснюють романтики, а її здобутки використовують проходимці" Отто фон Бисмарк
Відповісти
все вірно, це крик душі, простих людей вже дістала продажна влада !

правда ріже очі!
Відповісти
Що тут в біса правильного??? Коли в Києві стріляли, він тут відсихувався, а тепер в Рівному перед мирними людьми калашом махає!
Відповісти
це не зовсім люди
Відповісти
Це нагадує інквізицію, якщо чесно, то страшно... залякування це не нормально, а цей чоловік повний неадекват, який крім як тримати зброю нічого і не вміє. Страшно за нас всіх. Люстрація - це одне, а те, що в цих "захисників" не все добре з головою, то друге
Відповісти
Музичко справжній герой він в авгані сам тримав в облозі декілька душманів.він сам...а ви кнопкодави навіть просто на майдані за своі права постояти не можете
Відповісти
коли ви сиділи вдома він гопніків просто бітою розганяв
Відповісти
Хтось скаже,що після бою кулаками не машуть,так знайте:бій тільки почався!Всі підказують,лікують,сидять по норах і тихенько шкрябають розумні фрази як перелякані зайці.Не всі відразу піднялись,не всі були на Майдані.Дехто на місцях виходив,допомагали всі хто чим,в кого було відчуття гідності і хоч трохи сміливості.А дуже велика кількість перелякано відсиджувалась,не передали героям ні літри молока,ні коробки сигарет,і можна впевненно сказати,що та кількість ніколи не вийде!Завжди буде рабом та підставкою для прапорців!Майте повагу до Героїв!!!
Відповісти
Обличчя людини багато про що говорить. В даному випадку лице негативне. І не дуже велике геройство ходити з автоматом перед заляканими депутатами та простими людьми, які без зброї. Цікаво від кого цей нахаба збираяться відстрілюватись в м.Рівному, де і так місто проявило величезну активність в в участі та підтримці Майдану. Вважаю це провокацією, яка направлена проти Правого Сектору. А якщо він входить в якусь організацію, то розумним кроком буде його виключення з неї.
Відповісти
Ви себе дискредитуєте такими діями. Будь-який психолог скаже - це клініка!
Відповісти