Луцьк - на порозі бунту маршрутників

Луцьк - на порозі бунту маршрутників
Підприємці, які займаються перевезенням пасажирів у Луцьку, погрожують міській раді загальним страйком.

Про це йдеться в статті "Бунт маршруток: геть дві гривні за проїзд!" на ВолиньPost.

Нагадаємо, 1 квітня перевізники під час зборів вирішили, що ціну проїзду потрібно збільшити до 3,5 гривні. Мовляв, гривня здешевлюється, а бензин постійно дорожчає.

Підприємці кажуть про необхідність збільшення ціни до чотирьох гривень, але готові "скинути" до трьох.

Під час засідання виконкому міськради перевізники спробували передати свої вимоги міським владцям, але їм вдалося зустрітися лише з заступником мера Тарасом Яковлевим. Посадовець запропонував обговорити проблему під час круглого столу 8 квітня.

Посперечавшись, бізнесмени погодилися на пропозицію.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: транспорт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вартість проїзду встановити 10 грн.
Відповісти
Хай срайкують, дайте заробити і депо.
Відповісти
По 2 гр.їздили та їздити будуть!А по 3 гр. не один задумається!І тоді перевізник витрачатиме дороге паливо на пусті маршрутки!Оце заробить!А люди теж вміють свої гроші рахувати!P.S.По 2 гр.маршрутки будуть повні!
Відповісти
зарпл ату мінімальну збільшили? Чим платити перевізники?
Відповісти
4-5 грн нормально при такій ціні на дизель
Відповісти
Вимагаю дотримання елементарних правил:
- чистий салон авто
- ввічливе спілкування водія
- пристойний вигляд водія (одяг і, бажано, сліди інтелекту на обличчі)
- рух чітко по графіку
- обілечування пасажирів через касовий апарат
- кількість маршруток в часи пік збільшити, щоб стоячих пасажирів було 3-4, а не 25-40
- строге дотримання правил дорожнього руху
Відповісти
з такими пантами в 4 грн не вкладемось
Відповісти
це не панти, це так має бути, бо так передбачено нормативними актами, просто вам про це не говорять)
ПРАВИЛА надання послуг пасажирського автомобільного транспорту:
вартість проїзду - сума, за якою автомобільний перевізник,
автомобільний самозайнятий перевізник здійснює перевезення, що включає вартість за тарифом, страховий платіж та податок на додану вартість.

вони не дають квитків уникаючи сплати ПДВ, тобто ухиляються від сплати податків роками!
ви ознайомтесь з документом, там дуже багато цікавого, вас навіть здивує те, що фактично маршруки є напівзаконними)
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/176-97-%D0%BF

Відповісти
Вимагаю:почати з себе-не смітити,не малювати,не хамити.тобто виконувати правила перевезення для пасажирів!!! Іпереходьте вулиці на переході а не скрізь!!! Більшість аварійних ситуацій -від невігласів пішоходів .Невігласів одиниці а ви думаэте про всіх однаково.Тільки взаэмна культура змінить ситуацію.При вході в салон вам відразу починають хамити ??? А час,пік'він і в Африці,час пік' ВСЕ ПОЧИНАЙТЕ З СЕБЕ !!!
Відповісти
А моя мінімальна зарлата що нездешевілачи може піднялась як долар щоб тобі платити по 3гр. Будемо іздити тролейбусом та 15 авт.
Відповісти
та ну нах. пішки підемо, а маршрутки на хуу вертіти будем
Відповісти
І бунт буде серед пасажирів!А нас значно більше ніж перевізників!І що далі?Ні прибутків ні зарплати вам від нас!Ось!
Відповісти
Хай перевізники видають білети в автобусах, хай чесно показують свої доходи, хай офіційно виплачують своїм водіям зарплату (в даний час щоденно водій забирає свої 300 - 500 грн. готівкою, які не оподатковуються)і відповідно хай сплачують податки в тому числі в пенсійний фонд (держава,місто втрачає великі кошти)- проце потрібно говорити Яковлеву с перевізниками! А тоді однозначно потрібно сідати всім, рахувати і приймати рішення!
Відповісти
та не переймайся....йди пішки, а цих бариг пошли на йух
Відповісти
Приходь на роботу і будеш мати 300-500 не сміши людей і не молоти того що не взяв у власні руки...
Відповісти
Пересідайте на велосипеди!!! Він економить ваші гороші! Береже природу. Спалює лишні кілограми! Дарує здорв"я! ;)
Відповісти
двома руками "за", мало того вже й пересіла. але маю сказати що наші автомобілісти не мають поваги до велосипедистів. дуже запросто не знижуючи швидкість промчати по калюжі, проїхавши мимо велосипедиста газонути так, щоб останній не міг вдихнути ще кілька хвилин опісля. паркування "тирів" і "манів" на узбіччях в межах міста - окрема розмова. але переваг їзда на велосипеді все одно має більше :-)
Відповісти
це точно
Відповісти
"Підприємці кажуть про необхідність збільшення ціни до чотирьох гривень, але готові "скинути" до трьох."
Це хто в них такий великий математик? ))))) Непогана різниця в одну гривню)))) Треба чотири, але може бути й три... то якщо ще трохи подумати, то може залишитися дві! ))) Ні? То з Богом у інший бізнес! А на ринок випустити тих, хто запропонує нормальні ЕКОНОМІЧНІ автобуси для перевезення пасажирів (нехай і б/у з Європи, бо їх б/у краще ніж наші нові). Треба шукати варіанти. Перевізники не хочуть? То навіщо ж змушувати? Відкриті пропозиції щодо маршутів.. пільговий період для нових гравців на ринку... і бажаючі знайдуться. Так вдасться втримати ціну не лише зараз, але й мати спокій на перспективу, бо ці "Богдани" тільки нерви їдять.
Відповісти
Гривня здешевлюєтсья, але ж зарплати не ростуть
Відповісти
Ну то вже будуть люди з такими темпами їздити на тролейбусах!!
Відповісти
А п"ята точка в Голімих і Ко не злипнеться?
Відповісти
підняти вартість проїзду доречно, але після підняття заробітньої плати.......тоді так
Відповісти
обнагліли маршрутчики. якщо люди підіймуть бунт, то вам мало місця буде
Відповісти
Маршрутчик такий самий наймит як і всі інші.Просто перевізники не хочуть в такий час лишитись без ікри .план здачі виручки збіл ьшать,а водій так само буде курити бамбук...
Відповісти
Ходіть пішки - здоровішими будемо!)
Відповісти