Газ подорожчав на 50%

Газ подорожчав на 50%
Відсьогодні ціна на газ для населення в Україні зросте на 50%.

Починаючи з травня 2014 року родини, які споживають природний газ обсягом до 2-х з половиною тисяч кубометрів на рік, будуть сплачувати на 50% більше, - пише ТСН.

Дорожчим газ обійдеться тим, хто використовує понад дві з половиною тисяч кубів - за нього доведеться заплатити на 63 відсотки більше.

У Міністерстві соціальної політики обіцяють, що збільшення ціни на газ не торкнеться соціально незахищених українців.

Їм обіцяють видати субсидії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: газ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Спасибо огромное за заботу...
Відповісти
сраний яцинюк і турчинов а все почалось з мирних демонстрацій ... то тільки початок
Відповісти
субсидії і отримують ті, хто здебільшого мають приховані доходи. Приніс довідку, що зарплата 500 грн, а ще отримує доходу 2000. А ті, хто дійсно без роботи - не отримують субсидії, мусять платити повну ціну за квартиру.
Відповісти
не перекручуйте факти!
не "газ подорожчав", а злочинна влада підняла ціну на газ.
Відповісти
ну що домайданились ....
Відповісти
Ну от...Хто не скаче той москаль...
Відповісти
Що ,назад Янека з Азаровим хочете?,тоді вперед піздуйте в Луганськ ,або донецьк.
Відповісти
Хто дуже розумний - ідіть оближіть Яника і Пу. В нагороду, може, дадуть золотого батона.
А чому це Анановичі досі тут сидять і смердять? Давно вже пора їм в Крим чи на Даунбас їхати.
Відповісти
Не треба тут нити, плакати і звинувачувати когось. Зайдіть, наприклад, у рубрику "Стильний Луцьк" - багато хто з лучан їздить на шопінг закордон. Вийдіть на вулицю, подивіться скільки дорогих іномарок їздить вулицями, і навіть бензин по 16 грн їм не заважає. Хто хоче заробити гроші - завжди знайде собі роботу. Як не в Україні - так закордоном. Не сидіть сиднем, і не плачте, що добрий дядько з Києва не дає вам грошей. Їдьте, наприклад, в Київ, в Польщу, в Британію, Малайзію. Спочатку можна і нелегалом, згодом випаде нагода - легалізуєтесь, і буде вам щастя. Вчіть іноземні мови. Займайтеся самоосвітою. Здобудьте нову затребувану професію, наприклад програміста. Навіть джуніори непогано заробляють. (Знаю в Луцьку багатьох програмістів, які не знають куди витратити гроші, бо заробляють по декілька тисяч доларів на місяць, а праця забирає по 12- 14 годин на добу)
Не будьте совками. Покладайтесь лише на свої сили, і розум. Не чекайте манни з неба. Важко і старанно працюйте, і будете непогано заробляти. Успіхів. :)
Відповісти
Мудрі слова! я Вас підтримую!!
Відповісти