У Луцьку по-новому заасфальтували проспект Соборності. ФОТО

У Луцьку по-новому заасфальтували проспект Соборності. ФОТО
У Луцьку продовжують здійснювати ремонти доріг.

Працівники підприємства «Луцькавтодор-Сервіс» уже заасфальтували дорожнє покриття на проспекті Соборності від Північного ринку до площі перед РАГСом, - повідомляють на сайті Луцької міської ради.

На цьому відрізку дороги укладено щебенево-мастиковий асфальтобетон. Зараз встановлюють зливові решітки, каналізаційні люки, бордюри, облаштовують пішохідні переходи. У планах до кінця цього року — здійснити капітальний ремонт проспекту Соборності аж до гіпермаркету «Там-Там».

Окрім цього, уже завершується асфальтування вулиці Запорізької протяжністю до 90 метрів, що раніше була ґрунтовою. Дорогу розширили до 4,5 метрів. Роботи виконували працівники ДПМК.








Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці
Відповісти
В Романюка вже до виборыв готуються. В 2015 знову треба мером стати. Тому йдыть до нього ы простыь-вимагайте. Може ы на вашый вулицы до виборыв буде свято :)
Відповісти
цей асфальт пролижить максимум рік півтора тому що поклали слой 5 см. а потрібно як мінімум см10
Відповісти
ти чим міряв? я вчора на власні очі бачив той товстий шар. сантиметрів 15-18 мінімум.
Відповісти
а по процентовці може і поклали 10 см, а факт 5 см, а хто буде перевіряти??
Відповісти
От який Ви розумний,все знаєте,і скільки в процентовці,і скілький вкрали
Відповісти
Абсолбтно не погоджуюся!!! По-перше, там не має руху важких транспортних засобів, особливо маршруток, які руйнують покриття. По-друге, в цьому районі на моїй вулиці, також влаштовали 5 см асфальтобетону чотири роки назад і роботи також проводило ДПМК. Є лише деякі не великі руйнування. 3 дефекти на 400 метрів
Відповісти
Мiж набережною i Хмельницького
Відповісти
Багато хочеш!
Відповісти
Аби на довго хватило того асфальту?
Відповісти
перші ями в березні.
Відповісти
Уря! Уря! Уряяяяяяяяяяяяяяяяяя
Відповісти
НЕ ДОГОДА НАШИМ ЛЮДЯМ! НЕ МАЄ ДОРІГ - ПОГАНО, ЗРОБИЛИ ДОРОГИ - ТЕЖ ЩОСЬ НЕ ВЛАШТОВУЄ! ТО ВИ ВИЗНАЧТЕСЯ , ШАНОВНІ!
Відповісти
ого, та тут коментарі труть аж гай шумить... беріть приклад з УП і Цензора, відомих видань, де немає такї цензури. Давно не заходив на цей говносайт, і далі не буду. З такою цензурою ідіть ви нахуй.
Відповісти
про говносайт - я погарячкував, нормальний ресурс. Але цензура тут гавно.
Відповісти
всі неугодні коментарі труться.
Відповісти
Повторю ще раз для ватніків які тут все тролять і хєрять: Ви спочатку взнайте скільки коштує метр асфальту покласти, а потім розкривайте свій поганий рот. Сидіти за клавіатурою і "воювати" ви герої, а самим щось зробити, то не ви. Переставайте бути хохлами, будьте українцями.
І спеціально для дебілів яким ніколи нічого не подобається - ідіть н@хуй. Шкода що таких імбіцилів ще багато в Україні.
Їм щось зробили добре, і знов не так. Не роби нічого - також влада говно.

п.с Так не будете терти коментар ? (тоді буду частіше до Вас заходити))))
Відповісти
Підхід до реконструкції совдепівський Чому на відвели ділянки під велодоріжки, не передбачено з"їзди та виїзди для неповносправних? Треба було б подбати про відвід води, провести облаштування тротуарів, вивести рівень газонів з тротуарами, щоб грунт не змивався на доріжки і не утворював багнюку. Ще багато чому.
Відповісти