«Щедрість» влади: волонтерам видали приміщення з вибитими вікнами і фекаліями. ВІДЕО

«Щедрість» влади: волонтерам видали приміщення з вибитими вікнами і фекаліями. ВІДЕО
Обласна влада вразила волинських волонтерів своєю «щедрістю».

У відповідь на прохання ГО «Автомайдан України» надати приміщення для зберігання речей і продуктів, зібраних на АТО, їм виділили аварійну будівлю без вікон і дверей, - передає «Громадське. Волинь».

Після оглядин «дарунка» керівник організації Олег Бондарук висловив своє обурення побаченим.

«Півроку шукали приміщення. Звернулись до голови ОДА. Адже президент доручав йому всіляко сприяти роботі волонтерів. До цього зібрані речі і продукти зберігалися в гаражі. Вони почали замерзати. 9 грудня до мене зателефонував радник голови і запропонував оглянути приміщення», - розповів Бондарук.

«Те, що я побачив, мене вразило. Це вершина безглуздості нашої влади. Там немає ні дверей, ні вікон. Я сприйняв це за образу.

Зараз я шукаю мотивацію, щоб не піти у це приміщення, не зібрати ті фекалії і не принести їх під владні кабінети», – каже Олег Бондарук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гунчик може надати гаражі ОДА та облради для використання, а сракисиди можуть маршрутні листи виписувати в бухгалтерії...
Відповісти
це лице і совість влади. Не яйця бити на лисому черепі, а взяти, блядь, і витовкти його носом об ті фекалії. А хто телефонував, який "радник"? Його тенж треба товкти.
Відповісти
влада .НАКОСЯЧИЛИ .пошли клерка оглянь фото .прийми РІШЕННЯ .вчіться швидше .
Відповісти
Це десь на Красному, навпроти заводу ім. Малихіна, там де цигани жили і вибрались 30 років тому.
Відповісти
хай зробить репортаж телеканал Інтер аба 1+ 1, щоб всі побачили обличчя того лисого господаря
Відповісти
На Красному ніколи не було заводу ім. Малихіна!
Відповісти
Слушні поради дописувачів ,Підтримую ,бо інакше з обласною засраною владою не вчиниш-"це лице і совість влади. Не яйця бити на лисому черепі, а взяти, блядь, і витовкти його носом об ті фекалії. А хто телефонував, який "радник"? Його тенж треба товкти.
хай зробить репортаж телеканал Інтер аба 1+ 1, щоб всі побачили обличчя того лисого господаря "
Відповісти
всіх люструвати смітниками керовніків сраних.хай краще вже автомайдан та інші керують ніж ці з греції
Відповісти
Гунчик звичайно ж г....,якому не місце у керма області,але в даному питанні він правий: цю проблему повинні були вирішити в Луцьраді!
Та тут виникає ще ряд важливих запитань:
Луцькрада вже надала на ці потреби декілька приміщень в місті,і одне з них на Красному.
Там виділили в безкоштовне користування цілий величений другий поверх в приміщинні будівлі,що є майном місцевої громади.Саме власне там в одній із частин споруди знаходиться Волинський обласний центр допомоги в АТО,у великому приміщені з 2-ма кабінетами і просторим залом між ними сидить декілька людей.В іншій частині будівлі,на здоровенній площі розмістився Правий сектор.То невже вони,виконуючи разом одну і ту ж спільну місію,не можуть співіснувати там разом? В чому власне проблема? Є вже виділині приміщення,де достатньо території на всіх? Навіщо цей штучний галас? Чи вони думають,що кожній окремій групі волонтерів будуть виділяти окремі персональні будівлі? Навіщо,як їх і так достатньо виділили,тай ті що на Красному майже порожні стоять!!!
Відповісти
Влада не хоче щоб ви займались волонтерською діяльністю... Влада хоче щоб ви відремонтували будівлю а потім забере її собі... Я в шоці від побаченного... Цей так званий владник бачив що вам пропонував????? Це образа не тільки волонтерів! Це "господарі" образили усіх наших хлопців. які зараз мерзнуть під кулями щоб влада так за них піклувалась.... Ганьба!
Відповісти
Там им и место!
Відповісти
це ж приладобудівний
Відповісти
придурок олежик договоришся ти і правий і левий секас тебе не спасе
Відповісти
Шановні ! Приміщення знаходиться на вантажній станції "Луцьк", біля "Волиньобленерго".
Відповісти
а самим тяжко вмйняти приміщеня, а не ходити як попрошайки, клоуни...
Відповісти
бондаруку треба свій лічний склад. дибіл не може знаходитись поруч з громадскістю йому тре щоб ніхто не бачив як вони дерибанять продукти і сплавляють оптовикам, лишні очі не потрібні. Гавнобукер.
Відповісти
да да Бондарук це образа тебе. тебе потрібно носом в гівно сунути волонтер сраний. на біді України наживаєшся сволоч. Розумію владу тре Бондарука гнати додіка!
Відповісти