У Луцьку частина району залишилася без тепла

 У Луцьку частина району залишилася без тепла
Через витік на мережі без теплопостачання тимчасово залишається частина Привокзального мікрорайону Луцька.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.
1 січня вранці стався витік на мережі від котельні, яка розміщена на вулиці Арцеулова. У зв’язку з цим було припинено теплопостачання до частини багатоквартирних житлових будинків Привокзального мікрорайону.

Нині аварійно-ремонтні бригади ДКП «Луцьктепло» працюють над ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації. Теплопостачання у помешкання лучан буде відновлено протягом сьогоднішнього дня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: опалення
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Блокада. Ця клята рашка наробила. Це вона за крим помстилася.
Відповісти
Путлєровський троль виліз і вже гадить .
Відповісти
Чому путлеровський? Я луцький троль. Додам ще-рашка в суд на Україну подала за борг в 3 млрд. Питання-чому Україна в суд на рашку не подає?
Відповісти
не уважний, подає і позовів не мало, шкода, що розглядаються роками.
Відповісти
Неуважному "Грицю"- "Україна має намір... Україна підготувала позов...", але жодного позива у провадженні не існує. Мається наувазі-"Держава до...". Коммерційних то вистачає-але користі в цьому.
Відповісти
А ще всю новорічну ніч салюти і фейерверки шмаляли, не дивлячись на заборону. Напевне, це Путін масово до Луцька диверсантів заслав? Ану, де там наші героїчні СБУшники?
Відповісти
На вул. Коментерна 9- ті поверхи ще не бачили тепла, батереї холодні. а оплата. як за сауну. Куди тільки не зверталися-нікому до того не має діла,ей.... влада...???? почуй людей.
Відповісти
Наївняк.
Відповісти
троль, ти місто попутав, немає такої вулиці у Луцьку))
не відійшов від новорічного денатурату?))
Відповісти
Вот читаю я ваші коментарі й думаю собі чи ви хлопці зовсім з перепою чи тільки проснулись такий бред пишете які там деверсанти який там Путін ви шо прикалуётесь!
Просто наші тепло централі та тепло мережі ще за царя гороха прокладались в евросоюзі кожних 20 років всю гілку теплотрас міняють а в нас нечасто ось вам і результат нема тепла а коли пустять тепло то батареям хана буде всі радіатори порве!
Відповісти
Не розумію, хто тут з перепою. Коменти прикалуються, а Дубль Данило приймає за чисту монету.
Відповісти
Андрію я не приймаю все за чисту монету я розумію де юмор в коментах але я дякую за ваш коментар.
Відповісти
Тепло вже подали.
Відповісти
я вже останні роки два не можу назвати це теплом... але звязані бабусиними руками носочки дещо згладжують обстановку))))
Відповісти
це привітання з новим роком від луцьктепло.
літо про байдикували, жодного метру теплопроводу не замінили.
Відповісти