У Луцьку патрульні затримали нічних крадіїв.ФОТО

У Луцьку патрульні затримали нічних крадіїв.ФОТО
У ніч на Водохреще в Луцьку патрульні затримали крадіїв.

Про це повідомляє на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" патрульна поліція Луцька.

Після опівночі патрульні прибули на виклик по вулиці Софії Ковалевської.

Громадянка зателефонувала і повідомила, що в сусідньому будинку перебуває група підозрілих осіб.

Прибувши на місце, поліцейські побачили трьох осіб, які намагались скоїти проникнення в приватний будинок з метою крадіжки. На момент приїзду вони вже розбили одне з вікон оселі.

Патрульні затримали правопорушників просто під час вчинення злочину.

Ними виявились двоє чоловіків і одна жінка. З’ясувалось, що в одного з правопорушників уже є судимість.

Зі справою працює слідчо-оперативна група.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Відчувається ,що працює патрульна служба.А не так,як мусарські дільничі,пепси та даїшники.
Відповісти
зловити двох бомжів за викликом свідка - це виликий труд.
Відповісти
Краще ніж нічого
Відповісти
Серйозніші крадіі, таких щоб не затримати"Фахівцем треба бути" ...там бігати даже б не прийшлось самі за вітром ходять! Операція "И" не удалась.
До серйозних діячів "квартирників" працівникам ВКР далеко, виловити ніяк не можуть!
Відповісти
Раніше затримували (міліція) по гарячих слідах дуже часто і ніхто про це не знав. А тепер кожен випадок затримання патрульними правопорушників це свято про яке не пише тільки лінивий.

P.S. кожна 2-3 новина на волиньпості про "хорошу" роботу поліції
Відповісти
вам шановні добродії не вгодити
Відповісти
по- перще- смішно, що як гордість викидаете таку фігню. Менти не раз таке робили і що?! По- друге, доказати,що хтось щось мав вкрасти - майже не можливе. РЕзультат - нульови
Відповісти
Робили не раз! То і що? Молодці! Це написано для того, щоб ви, люди добрі, були пильними і обережними ! А особливо, на свята, коли вдома нікого немає, а може, і є!!!! Що значить" доказати , що хотів украсти"? А що роблять чужі в чужих помешканнях ?!?! Прийшли рибок погодувати, чи що?!? Шкода , що рожі крадіїв не видно! Може, хтось з Луганських родичів своїх упізнав би?!? Результат нульовий, коли сусіди нічого не бачили і не чули! А в цей час Бусом вивозили пів хати в сусіда поверхом вище!! Нарешті, наші люди не байдужі до чужої біди!!! Респект !!!
Відповісти
крадіжка це злочин з матеріальним складом тобто мають бути наявні усі елементи складу злочину тому якби поліцейські діяли професійно то затримали б злочинця на виході з житла з краденим майном а так про мету проникнення вони можуть тільки здогадуватись а може він туди не красти а какати ліз чи почув голос з гори про допомогу і розбив вікно щоб допомогти у правовій державі за таке повідомлення і фото на видання вже б подали до суду і успішно виграли бо з юридичної точки зору тут лише пошкодження майна яке по сумі збитку явно не тягне на кримінал а тому і збиток власнику житла доведеться стягувати самостійно шляхом подання цивільного позову в статті вже названо людей винними у скоєнні злочину чим порушено їх конституційні права бо винність особи встановлює тільки суд до рішення якого називати особу винною не можна про те що стара міліція теж затримувала правопорушників і розкривала злочини говорить кількість судових рішень про притягнення до кримінальної відповідальності та кількість злочинців в тюрмах тільки мабуть стара міліція була все ж таки професійніша бо поважаючи гарантовані конституцією та міжнародними правовимии актами права людини в тому числі і затриманої не дозволяла давати юридично безграмотні коментарі тому такі безглузді повідомлення від волиньпост я мав щастя не читати раніше
Відповісти
А ти візьми і розкрий вбивства минулих років, почитай томи, а тоді будеш мести мєтлою, та, що в роті!!!
Відповісти