Мама мажора забарикадувалась в BMW. ФОТО

Мама мажора забарикадувалась в BMW. ФОТО
Близько півночі на вул. Гордіюк наряд патрульних зупинив автівку, в якій не світили фари ближнього світла.

За кермом був чоловік, 1991 року народження, позбавлений водійських прав. Раніше, 16 січня, в стані алкогольного сп'яніння цей же водій намагався здійснити наїзд на поліцейських. Тоді його було позбавлено права керувати транспортним засобом. Варто зазначити, що його вже втретє притягують до відповідальності за кермування у нетверезому стані.

На допомогу сину приїхала мама. До того часу її сина відвезли у міськвідділ поліції для підтвердження особи. Жінка зачинилася в автівці, відмовилась виходити і заявила, щоб забирали машину на штрафмайданчик разом з нею.

Обіцяємо з'ясувати прізвище мажора-порушника та його відчайдушної мами. Стежте за оновленнями.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви мабуть маку наклювались! Давайте ще волгу віднесемо до мажорниш машин!
Відповісти
Він не мажор, він так д...л)))
Відповісти
в нього BMW-головного мозку
Відповісти
І номера сто процентів лівакові (Київська область)
Відповісти
Він просто голова амфітомінова
Відповісти
Навєрно друг Гоамі, хе-хе
Відповісти
Мажор це рівень інтелекту, ним можна бути і на жигулях.
Відповісти
Які правові підстави забирати бмв, є другий водій , жінка-мати відстоює безпредел з боку поліції
Відповісти
Дякую за підтримку
Відповісти
Знайшли мажора на корчі. На цій "бесі" мабуть ще молодий Бісмарк гасав.
Відповісти
Це не Бутовець???
Відповісти
Яка Держава- такі Мажори.....;)))
Відповісти
так чого ту жінку не забрали на штрафмайданчик? Вона ж так просила..:)))
Відповісти
Я бачив цю ситуацію на свої очі! Те що тут написано повна БРЕХНЯ
Відповісти
Мамі ВЕЛИЧЕЗНА повага!!! Мєнтікі в свому репертуарі, л@хі!!!
Відповісти
мама супер!
Відповісти
Що синок ,що мама -обидвоє дебіли .
Відповісти
На пальоній маашині дебіл
Відповісти
я хлопець з волині поїду до луцька в поліцію працювати
Відповісти
ви якісь інші слова крім "мажор" знаєте???
словесний піліціянський запас відсутній!!!!
бикота
Відповісти
вони працюють на емоціях а не по закону!!!
Відповісти
вділи як кажуть мєнтікі кайданки і розтібали кишенів наглу пхали рукі!!! крисюки!!!
Відповісти
не видаляйте будь-ласка правду!!!!
Відповісти
хай люди знають які вони чесні та справедливі!!!!
Відповісти
не видаляй!!!
Відповісти
законів не знають зовсім!!! сам на собі перевірив!!!!
Відповісти