У Луцьку презентували нові автомобілі преміум класу. ФОТО

У Луцьку презентували нові автомобілі преміум класу. ФОТО
У Луцьку відбулася презентація нових моделей Мерседесу.

У Волинь-Авто презентували Mersedes-Benz GLS-Class та Mersedes-Benz E-Class.

На презентацію запросили справжніх поціновувачів автомобілів.
Присутні розглядали автомобілі та мали можливість сісти за кермо і навіть відчути себе їх власником.

Гостей розважав камерний оркестр "Кантабіле", танцювальний колектив "Fly" та Вікторія Михайлець.

Партнери заходу розігрували призи серед присутніх. Переможці отримали сертифікати на сервісне обслуговування власного авто, вечерю на двох у ресторані, абонемент у тренажерну залу, дорогу французьку косметику, абонемент у СПА та м`які подарунки.
























































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де фото авто. "У Луцьку презентували нові автомобілі преміум класу."
Відповісти
Є фото і салону і машини , очі відкрий!
Відповісти
Для когось зараз війна, а для когось чергова мажорна тусовка
Відповісти
Більшість з цих персон не можуть навіть Ланос купити в кредит, згідно їх податкових декларацій.
Відповісти
давайте заборонемо посміхатись у нас завжди з перебором
Відповісти
Мерседеси зараз від 900 000 тисяч не А Б класу, цікаво хто купує ці авто зараз
Відповісти
працівники митниці )
Відповісти
Директор гімназії теж авто преміум класу собі придивлявся, ото підняли в державі заробітну плату!
Відповісти
Тепер нехай оприлюднять декларації цих депутатів.
Відповісти
3 фото з авто, 25 з "мажорами"
Кого презентували???
Відповісти
оце фізіономії!!!!!!
Відповісти
Все це видовище нагадуе виставу ""СИНЬЙОР З ВИЩОГО СВІТУ" ХТО ІІ БАЧИВ ЗРОЗУМІЕ ПРО ЩО МОВА. Особливо один гість , який кругом присутній.
Відповісти
Новій владі-нові моделі!Ще одна перемога!А що,атавістів не запросили?
Відповісти
Я подумал, что ЛуАЗ-кабриолет.
Відповісти
Пир во время чумы
Відповісти
Це не камерний оркестр Кантабіле,а якісь четверо самозванців
Відповісти
Раджу Волиньпост закривати такі теми від коментарів. У нас на Волині публіка нібито з лісу вискочила. Проливає один бруд на присутніх на фото. Це і не заздрість а лише бруд який сидить в кожному коментаторі.
Відповісти
То показано твоє нутро, шкода аж тебе бездушного
Відповісти
А чому Киричук ще не в тюрьмі?
Відповісти
и це ваши депутати и мажориробить висновки
Відповісти
Люди, схаменіться заздрити і писати все погане! Можливо певні особи просто прийшли подивитися, можливо і зацікавлені в покупці! Краще б цікавилися подіями і самі б прагнули відвідували щось подібне чи взагалі ЩОСЬ , а не сиділи обсирали всіх! Будьте простішими!
Відповісти
Це наша еліта
Відповісти
Ти не людина) ти живеш біля людей
Відповісти
Козюра їздить на хюндай!! А я на мерсі де справедливість!!!його запросили мене ні!!!
Відповісти
Та чого ви розвели тут балаган? Я туди просто прийшов канапок поїсти і в дорогій машині пофоткатись.
Відповісти