Біля «Променя» поставили світлофор. ФОТО

Біля «Променя» поставили світлофор. ФОТО
Біля пішоходного переходу від колишнього кінотеатру "Промінь" до "Укртелекому" на проспекті Василя Мойсея поставили світлофори.

Як розповів один із майстрів КП "Луцьке електротехнічне підприємство-Луцьксвітло", світлофор поставили вчора, наразі він працює в тестовому режимі, аби водії та пішоходи звикали.

За словами директора КП "Луцьксвітло" Івана Кубіцького, світлофор поставили за гроші інвестора. Проект обійшовся у трохи більше як 204 тисячі.

"Світлофор запрацює, коли здадуть первенетивній службі, ми намагатимемося його врегулювати, аби не було заторів від кільця", - каже Кубіцький.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Давно пора. А то з ранку взагалі проїхати нереально.
Відповісти
Якщо не перенесуть зупинку, нереально буде виїхати з кільця.
Відповісти
Реально перенести зупинку ближче до СБУ.Там і карманчик є.СБУшники,які їздять маршруткою на роботу,ще і подякують.Але напевно там лише прибиральниці без авто.Не напилисосили.
Відповісти
Ви правила ПДР вчили??? Що Ви мелете??? Не нація, а всезнайки, але чогось всі живуть ще гірше, ніж в Молдові...
Відповісти
За 204 тисячи можна було перенести зупинку і поставити світлофор далі.
Відповісти
Це тільки д..біли могли додуматись так світлофор поставити, тепер там корки будуть нереальні!!!
Відповісти
По Українському тягучки, а не корки
Відповісти
українською - затори.
шкода вас не навчили в школі елементарному)
Відповісти
А пан Кубіцький в курсі, що головною ідеєю кільцевого руху є керування транспортними потоками БЕЗ світлофорів??? Ставити світлофор на виїзді з кільця - верх ідіотизму. Питання до поліції, куди вони дивляться.
Відповісти
має дивитись? діти після 3-х місячних курсів в Сокиричах?
Я "старих" не виправдовую, але "нові", навіть не всі правила дорожнього руху знають...
Відповісти
100 відсотків!
Відповісти
Вони дивлятся хто порушив правила паркування.
Відповісти
"...працює в тестовому режимі, аби водії та пішоходи звикали." Це як? Тільки один колір працює? Чи може то перший світлофор в Луцьку, що до нього звикати треба?
Відповісти
просто Палиці треба ж буде якось "прмінь" відбити..., а люди хай як хочуть...жодного підзенмного мпереходу в місті нема, та тільки за це мера до суду притягнути треба!!!
Відповісти
Палиця не має відношення до Променя, то Покровський
Відповісти
Палиця не має відношення до Променя, то Покровський
Відповісти
Студенти як ходили так і будуть ходити..тільки пробок добавиться
Відповісти
Краще б поставили біля меморалу, там стільки дітей йдуть до школи
Відповісти
майбути ви іля меморіалу ніколи не ходите або й не ходили а просто так 5 коп кинули.ТАм завжди був є і буде світлофор
Відповісти
1.світлофора з за дерев не видно
2. Будуть постійні пробки як біля Нової Лінії на Чернишевського
3.Потрібно перенести зупинку до СБУ
Відповісти
Світлофор -гарна ідея!
але потрібно перенести вище ,
і зупинку ближче до Меморіалу,
і тинок (забор)поставити , щоб екстремали не бігали...
Відповісти