На автостанції №1 лучан штрафували за паління

На автостанції №1 лучан штрафували за паління
Відбувся рейд з дотримання правил паління на території автостанції №1.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Інспекторами відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради 03.08.2016 проведено рейд з дотримання правил паління на території автостанції №1.

Інспекторами відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста складено 5 протоколів щодо порушення правил паління в громадських місцях та передано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради та за місцями реєстрації проживання порушників.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Докотилися... А комендантську годину коли запровадять?
Відповісти
Барани мають бути в загорож
і
Відповісти
А дихати і пукати ще можна?
Відповісти
можна.
Відповісти
скажіть будьласка чи є на території автостанції спеціальне відвелене місце для куріння???
Відповісти
Количество правонарушений в Украине за последние годы не просто скачкообразно выросло. Раскрываемость преступлений упала в разы – она не превышает 25%, а по убийствам показатель составляет всего 18%.
По сравнению с 2013 г. количество похищений увеличилось на 264%, убийств – на 67%, разбоев – на 46%. За год в два раза выросло число преступлений с применением огнестрельного оружия, причем использование гладкоствольного, на которое можно получить разрешение, составляет всего 130 из 1526 зафиксированных случаев. На 25% увеличилось количество преступлений средней тяжести.
А они ходят, курильщиков штрафуют....
Відповісти
Це правильно. Ті, хто їздят на авто, не були в шкурі мами з маленькими дітьми, яка не може зробити зауваження. коли обкурюють її дітей з усіх боків. І тим тітки-котролери цього "не бачать". Ідіть на базар куріть.
Відповісти
То чому Ви з маленькими дітьми не бажаєте на ринку гуляти? Якщо вам заважає дим від цигарок, вихлопи автомобіля чи ще щось на зразок цього то для Вас єдиний вихід це придбати протигаз
Відповісти
Місце для куріння зробіть. Як на вокзалі біля параши.
А контролери і не будуть дивитись, вони тільки мзду з водіїв зберають за безбілетнків.
Відповісти
збЕрають, не пиши більш, неграмотне)
Відповісти
двох дітей
коли на зупинці стою з дітьми. то курців прошу відійти. завжди чемно прошу і чемно відходять
як ви уявляєте картину
мама+2дітей чекає на зупинчі маршутку і тут приходить отаке яке курить скрізь. і так як мама любить своїх дітей і знає .що пасивне куріння дуже шкідливе. то їй.що втікати з зупинки і якось ще й маршутку виглядати.спинити і встигнути зайти
чи простіше курцям відійти пару метрів від зупинки покурити і все
а літнім людям куди бігти.якщо вони сіди на лавочці і чекають маршутку?
давайте поважати права один одного;)
Відповісти
Правильно
Відповісти
Краще б циганів з відти забрали!!
Відповісти
Все правильно,е громадьські місця ,а е місця для паління. Розкриття злочинів не е роботою муніципальних поліції, в них своїх обовязків аби вспіли
Відповісти
оО а дев нас є місця для паління?
Відповісти
Все правильно ,я не хочу дихати цим смородом .
Відповісти
Алё замеля!
Ты зачем комент удалил?
Хочешь про паспорта поговорить?
Відповісти
де на автостанції є місце для паління???????????????????????????????????
Відповісти
тепер водії, в своїх автобусах, будуть палити по дорозі
Відповісти
в нас як завжди все через жопу....заборонити заборонили, а місця для паління облаштувати забули або забили
Відповісти
Завжди курю за зупинкою, а у випадку з АС курю біля вікон де продають квитки
Відповісти
Любий вовче, ви, я так бачу, самі стійло не покинули. Не знаю що тут ррблять модератори. Ваші коментарі є нетактовними. Якщо Ви звикли так спілкуватись/листуватись, то Вашим коментарям явно місце не тут. Модератори!!! Хоч хтось гляне???
Відповісти