Комунальний евакуатор орендують у луцького ресторатора

Комунальний евакуатор орендують у луцького ресторатора
Евакуатор, який підприємство «АвтоПаркСервіс» орендувало за 15 тисяч гривень у місяць, належить луцькому ресторатору Володимиру Пащенко.

Відповідна інформація зазначено у техпаспорті транспортного засобу.

Окрім того, її підтвердили наші джерела у правоохоронних органах.

Зауважимо, що навантажувач було зареєстровано на луцького ресторатора всього за кілька днів до його презентації.

Нагадаємо, що 8 жовтня лучанам показали евакуатор, який буде боротися з водіями-порушниками.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Круто порішали )))
Відповісти
Як красіво і громко написали.. Любить же волиньпост догоджати Пащенку
Відповісти
Ех, власник Волиньпоста не Пащенко. Яке ж тут догоджання, я б сказав, що це наїзд)
Відповісти
Тепер точно спалять.
Відповісти
"Окрім того, її підтвердили наші джерела у правоохоронних органах." Тобто працівник Пащенка з'ясовував інформацію про свого боса в поліції?
Смішно, правда? Чи я один тверезий це читаю???
Відповісти
Волиньпост давно не Пащенка
Відповісти
Волинські новини пишуть що сказав Григоренко 16000 . Може штуку собі приклеїв ???
Відповісти
КОРУПЦІЯ !!! Хто і на якій підставі підписав Договір оренди ?
Відповісти
Там ще водій в оренді з посекундною тарифікацією.
Відповісти
та заспокійтеся) Пащенко вже давно не власник сайту)))
Відповісти
15 тисяч в мІсЯЦЬ!!!! я жуею! Евакуатор вже 3 тижднеь не працює = 10 тисяч аренди в кармані!!! Візьміть у мене Жигуля в оренду, за 2000 грн віддам, нехай д$тлів з міськради возить!
Відповісти
Який ресторатор - такий евакуатор !
Відповісти
Сам особисто телефонував у поліцію і повідомляв про неправильно припаркований(на тротуарі) мерседес W211 вага автомобіля менша як 2 тонни. Телефонував разів 5 якщо не більше. Реакції "нуль" Тільки проїзджав патруль, призупинялись і далі їхали. Навіщо та показуха.
Відповісти
Щоб бабло відмивати,невже не ясно,через місяць пацани тєму акурать і буде вже в оренді 15 евакуаторів,які будуть стояти,зато нема Януковича,слава Україні!
Відповісти