У Луцьку базарники з «Варшавки» ледь не побилися з муніципалами

У Луцьку базарники з «Варшавки» ледь не побилися з муніципалами
У Луцьку під час вилучення товару біля ринку «Пасаж» збунтувалися працівники ринку: вони не випускали автомобіль муніципальної поліції і вимагали повернути товар на місце.

Інцидент стався у вівторок, 25 жовтня, пише «Волинь24».

Муніципали «розчищали» парковку перед «Пасажем» з боку вулиці Карпенка-Карого від стихійної торгівлі. Згідно з законом вони складали протокол про несанкціоновану торгівлю і вилучали товар – капусту, буряки та іншу продукцію.

Саме це обурило торговців. До буса муніципалів, звантаженого вилученим товаром, збіглося до сотні працівників ринку.

Вони заблокували виїзд буса і вимагали повернути товар.

«За що ми на Майдані стояли!» «Міську раду на мило!!!» - вигукували розгнівані базарники.

Зрештою у конфлікт втрутилася патрульна поліція: копи відтіснили людей і дали виїхати машині муніципалів.

Бунтарі-базарники розійшлися.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а ви чудаки стояли на майдані щоб тепер безлад творити......чи як ви собі це вважаєте....а взагалі то навіщо було там стояти..що добились....що народ зубожів......тепер таких як ви придурків ця влада поставить на місце...
Відповісти
безлад влада творить .бот недоробляный
Відповісти
Безлад твориться в державних структурах . Всі все знають і мовчать . А от дурні
Відповісти
А хто безлад творить?ця жінка когось побила?щось вкрала?зброю наркотики продавала?когось побила?чось поламала? То назви який вона безлад творить? немає в нас нації яко стоїть один за одного,адже в них є зброя і завтра вони тебе прийдуть в наручники і застрелить . БО це влада. То вона має бути такою?
Відповісти
йдіть стояти в стійло!
Відповісти
воно вже тобою там давно зайняте
Відповісти
Люди дурні мовчати і все терплять. А в них ноги витирають
Відповісти
Немає перевірки з Києва ,щоб подивитись як віджимається в простих людей їхній хліб. Позор
Відповісти
Бандити в погонах
Відповісти
А чому редактори цієї спільноти. Не ви кладуть це на якийсь телеканал. Якщо муніципальна поліція діє законо. Їй немає нічого боятись. За одно і прославляться на всю країну . Як вони боряться зі злочиністю. Чи все таки відбирають в людей хліб, от було б цікаво
Відповісти
1+1 обо надзвичайні новини.
Відповісти
А чому в прокуратуру ніхто не напише ніяк заяву на цих працівників. Наскільки я знаю при януковичу їм по шапці надавали.незнаю як зараз
Відповісти
Чесно? То вже в печінках сидять ці дивні торгаши з газети на асфальті! Тротуар - не для торгівлі, а для проходу пішоходів, коли до вас дійде?
Припиняють цю торгівлю - правильно роблять, бо торгувати мають в призначених місцях, а не де кому заманеться.
Станьте в Польші і попродавайте капусту з газетки на тротуарі - побачите що там буде!
Відповісти
Ти мабуть не бував в Польщі і не бачив. Але де є зарплата і те що держава потаємні про тебе то в тій країні з асфальта як ти говориш не продають. Бо там дбають про людей і для них є якісь гарантії що про них подбають. А в нас такого немає . І коли бабця продає картоплю щоб хоча б як був заробіток до пенсії . Мені шкода її. Адже скоро і ми будем в такому віці . І держава буде плювати на тебе . Як хоч так і виживай
Відповісти
Притягнути до відповідальності це добре!А кого саме?!!
Всі "дані підприємці" повинні мати касовий апарат та видавати фіскальні чеки! Чеків немає, відповідно сплати податків немає(реальних), якщо товар неякісний,- відповідати нікому....
Відповісти
Тебе ніхто не заставляє в них купляти .якщо вони після себе прибирають . То взагалі я рахую їх не потрібно трогать зважаючи на ситуацію в країні де люди виживають як можуть. А нарахунок касових апаратів то почитай закон де чітко вказано коли потрібний касовий апарат
Відповісти
мудак а непатріот
Відповісти
о! ще один клоун... перша група не зобов'язана видавати чек. точніше навіть не має права. але ти тупий полішук, тому тобі закони не писані,невдаха
Відповісти
Моль, ти непорінюй Польщу і Ураїну.
Там інші зарплати у людец і продукти дешевші.
Всі хто торгують так як ТИ кажег на "асфальті", це люди зпробляють хоч якусь копійку на прожиття, бульшість з них це люди пенсійного віку.
Спробуй проживи на пенсію, заплати за комун.послуги і так далі.
А вони ще встигають виростити ці продукти і продавати.
А ти пашеш на свої 2000тис. Грн тому і злишся на тих людец які мають хоч якійсь додатковий заробіток для прожиття.
Відповісти
Знаєш в чому різниця між Польшою та Україною?! В тому,що там знають не тільки про свої права, а і про свої обов'язки!!! І знають, що таке закон і для чого він потрібен!
Відповісти
ти клоун з забитого Полісся.
Відповісти
за 200 гривень в день та ковбасу куда вас вагонами звозили.
Відповісти
ковбаса в тебе ще зараз за щокою, і за безплатно
Відповісти
важко сказати хто тут правий. і муніципалів можна зрозуміти - в них така робота.. а закон є закон. але з іншого боку як людям виживати якщо не мають роботи? вони ж не крадуть ті яблука чи моркву.. та й про які податки ви говорите, коли людям нема чим за газ платити? палка двох кінців в общєм
Відповісти
Погано що не побили
Відповісти
Муніципалів чи копів?
Відповісти
І тих і тих
Відповісти
Чи вони коли в формі то їм все можна ?
Відповісти
Де бурштин копають. КОЛИ їх з автоматами зустрічають вони втікають, що що це нова поліція це сцикуни,яким дали форму і спец засоби. і вони воюют з простими людьми. А хто скаже чи я неправ
Відповісти
Сволочі що вони виробляють
Відповісти
На що живиться прокуратура . Чи вони взвгалі там сидять аби гроші відмивати??.
Відповісти