Аварія в Луцьку: передок BMW розтрощило

Аварія в Луцьку: передок BMW розтрощило
УВАГА! ПЕРЕДРУК ЦІЄЇ ПУБЛІКАЦІЇ ЗАБОРОНЕНИЙ!

У Луцьку сталася аварія, під час якої BMW врізаловся в мікроавтобус Volkswagen.

ДТП трапилася 9 листопада приблизно о 9:00.

За словами очевидців, на вулиці Ковельській перед переходом біля будівлі, де розташований офіс облспоживспілки, BMW врізалося в мікроавтобус Volkswagen.

Удар був доволі сильним, бо в BMW спрацювала бокова подушка безпеки, а передня частина авто добряче розтрощена.

Постраждалих нема, швидкої не викликали. На місці події працювала патрульна поліція.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Купив машину за 2.50грн і літає як на літаку. От і долітався.
Відповісти
Кадік на диво крепкий!!!БМВ старйо металобрухт!!Нафіга таке гумно купляти!!!!
Відповісти
от і вся пиха...
Відповісти
"Я білий лексус на газу, з Литви транзитом привезу"...



Відповісти
Пора бляхи закордонні забороняти, полішва понакуплює і гасає...виродкі
Відповісти
А вас жаба душить, купили машини за 13000, а тепер за 7000 не можете продати,ха
Відповісти
Оказалось ,що БМВ це фігня.Йдемо до автосалона АВТОЗАЗДЕУАНУС,там багато хороших і недорогих для українця автівок.
Відповісти
кому потрібні запчастини до бехи, шукайте свіжак на шротах.
Відповісти
Скільки ще треба машин начовпти щоб заборонили машини на польских номерах
Відповісти
До Як це не дивно, подивіться статистику автоаварій, навіть просто на сайтах новин. Вас послухати, то тільки машини з іноземною реєстрацією в аварії попадають. Виходить, ті, хто купив авто на українській реєстрації, за 6-9 тис. дол. автоматично їздять в декілька разів краще і аварійних ситуацій не створюють?
Відповісти
Почему не удивительно что в аварии водитель БМВ - виновник?!!
Відповісти
Патаму что купил за копейки а на скати денег нет
Відповісти
А це,напевне, пише про іноземні номери той козел на укр.номерах, так?! Чи той який раб свого огидного та полішуцького життя і їздить максимум на ДЕО чи Шевроле? Або ренож чи опель найдешевші має?))))А ні, на маршрутці чи списаному з Польші мером Луцька тролейбусі...
Відповісти
Ну все засрали комент стрічку...
Відповісти
Кадік то вже шпакльований))
Відповісти