Волинянка виборола два «срібла» на Кубку світу з лижних гонок

Волинянка Юлія Батенкова-Бауман здобула дві срібні нагороди на Кубку світу з біатлону та лижних гонок.

Про це повідомляє ВРД НТКУ.

У Турківському районі Львівської області, на території Західного навчально-реабілітаційного центру Національного Комітету спорту інвалідів України, триває Кубок світу з біатлону та лижних гонок. Наша країна вперше приймає такі престижні змагання.

Волинянка, заслужений майстер спорту України Юлія Батенкова-Бауман серед спортсменів із вадами опорно-рухового апарату двічі фінішувала другою. Йдеться про змагання з лижних гонок на 5 і 15 кілометрів.

А 18-річні волейболістки збірної України у Ризі не пройшли відбірковий етап чемпіонату Європи. Команда, яку готував до змагань лучанин Богуслав Галицький, здолала збірні господарок — 3:2 і Чорногорії — 3:1, але програла Сербії 0:3. Це не дозволило потрапити до фінальної частини європейської першості.