Байдужість по-луцьки: люди проходили повз чоловіка, який лежав на тротуарі

Байдужість по-луцьки: люди проходили повз чоловіка, який лежав на тротуарі
Читач Інформаційного агентства ВолиньPost розповів про випадок байдужості, який спостерігав у Луцьку 11 липня.

"В районі Київського майдану люди проходили повз чоловіка похилого віку, який лежав на тротуарі. Люди проходили повз та проїжджали автомобілі", -розповів він.

"Лише один водій на BMW зупинився та викликав швидку. Потерпілого доставили в найближчу лікарню. Не проходьте мимо. На місці, цього чоловіка міг бути ваш батько, чоловік, чи просто близька людина", - додав чоловік.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Байдужі у нас скоро будуть всі бо влада всіх загала в такий глухий кут , що можливо вже скоро в нас буде краще лежати на "тратуарі" чим жити і бачити як чиновники і виродки в мантіях багатіють, люди зубожівають і небачать майбутнього не для себе не для дітей ! Нажаль прийшла година МОРАЛЬНИХ ВИРОДКІВ- вони рулять !
Відповісти
новина з майбутнього? 11 серпня через місяць
Відповісти
Люди зникли, лишилися тварини...
Відповісти
Одного разу я побачила в своєму місті чоловіка, який лежав під супермаркетом. Набравши швидку, я почула такі слова: він вам треба? Може він п"яний, я не буду присилати швидку. Підійшла до нього, він лежав, спитала чи все добре, а він мене матом таким покрив, мати моя рідна...Настрій був остаточно зіпсований. Допомога виявилась не потрібна ні людині, ні бажання допомогти не прослідковувалось від людей, які працюють в медицині...Не перестала після цього звертати увагу на людей , але осад лишився
Відповісти
Байдужість? Моральні виродки? Ви про що, народ?
Люди проходять повз тому тому що бильшість таких людей які валяються на травичці, це алкоголіків, які після чергової дози свого "щастя" комфортно влаштовують сягає посеред вулиці на сонечку щоб поспати. І в 90 % випадків це саме такий алкаш. А швидка коли будеш викликати ще 10 раз попередить що якщо це алкаш то вони не поїдуть і тд .

Читаю і сміюся з тих коментаторів, які в кожній новині знайдуть в чому обвинувачувати владу. Це всі ті люди які всі свої проблеми спихають на ситуацію в країні і політиків , а за наслідки власних дій чи небажання шукати можливості відповідальність брати не хочуть !!!
Відповісти
Зараз ніхто вже не буде кукурікати, що на бмв одні покидьки їздять?
Відповісти
Та що ви на владу все гоните! Ви ж самі проходите повз цієї людини і спираєте на владу це смішно, дивіться за собою!
Допомагайте один одному і тоді буде простіше жити, добро добром повернеться повірте!
Відповісти
А цей читач, який спостерігав за байдужістю інших, мав час спостерігати, а викликатмосфери швидку не мав?
Відповісти
А цей читач, який спостерігав за байдужістю інших, мав час спостерігати, а викликати швидку не мав часу?
Відповісти