У луцькій мерії тече дах. ФОТО

У луцькій мерії тече дах. ФОТО
У будинку Луцької міської ради протікає покрівля.

Такий висновок можна зробити, проходячи сходами приміщення органу місцевого самоврядування між другим і третім поверхами, інформує Волинська правда.

У той час, як на сходах можна побачити відро з водою, на стелі видно розводи від води.

Зазначимо, що на даху мерії назбиралося чимало снігу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Отой мер нічого не робить. Шож то за мерія шо в неї дах тече. Набрали комсомольців а дах тече. А в Буратіно не тече. Бо там все покрадене.
Відповісти
"Лучанка" - давай, мочи їх!!!:)
Відповісти
Ну на рахунок нічого не робить, то я б поспорив....... Як на мене - це найкращий мер з усіх його папрєдніков(Азіров)!!!
Відповісти
Лучанка правильно каже - що то за господар що не може до порядку привести власну "хату". Образно кажучи звичайно, бо в нього своя хата мабуть ого-го яка "в поряде" )))
Відповісти
це все папрєднікі!!!!беріть вище!!!
якій може бути парядак в краинє, колі в азірова нєсправній автомабіль!
Відповісти
прівду кажіш!
Відповісти
Бандера прийде - порядок наведе!
Відповісти
Хороший сапожник всегда без сапог! Молодец Романюк, думает о мерии в последнюю очередь. А большинство чинуш создают себе комфортные условия для штанопротирания.
Відповісти
Видать у журналистов наступил кризис жанра. Снимаю всякую ерунду и выкладывают в инет псевдосенсации. А слабо показать себя настоящими журналистами и сделать парочку хороших статей о поборах в больницах и поликлиниках, о беспределе гаишников, о мошенничестве с расчетами за газ и т. п.
Відповісти
Это им слабо - мозги напрягать нужно и дупу поднимать!:(
Лучше фигню всякую писать, а потом в социальных сетях прикалываться и обмениваться с такими-же!
Відповісти
тож так. ніфіга цілий день не роблять тількт гроші грібуть а ми прості бідні люди не маем за шо хліба купити.
Відповісти
День не пройшов дарма. спромоглися таки хоч відро сфоткати.
Відповісти