вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

МНС і МВС об’єднають не так, як хочеться Балозі

МНС і МВС об’єднають не так, як хочеться Балозі


Міністри внутрішніх справ Віталій Захарченко та надзвичайних ситуацій Віктор Балога по-різному бачать процес об'єднання двох міністерств.

Переговори про реформування МВС перейшли на стадію підготовки й оформлення документів, пише Експрес з посиланням на «Комерсант», який у свою чергу посилається на співрозмовника в апараті Кабінету Міністрів.

Він також показав копії листів МВС, МНС і Міністерства юстиції, яке, нагадаємо, вже підготувало проект Указу Президента про проведення реформи.

Глава МНС Балога різко розкритикував ці документи.

«Бачення, яке запропонував Мін'юст, – це не реформа, а бедлам. Просте арифметичне об'єднання МНС і МВС неприпустиме», – заявив Балога.

У проектах президентських указів, підготовлених Мін'юстом, пропонується ліквідувати МНС, перерозподіливши його функції між міністерствами внутрішніх справ, соціальної політики, енергетики й вугільної промисловості, екології й природних ресурсів і спеціально створеною Держінспекцією з питань праці, гірського нагляду, промислової й техногенної безпеки.

Останнє відомство має також поглинути існуючі Держінспекцію техногенної безпеки й Держінспекцію з питань праці, гірського нагляду й промислової безпеки.

Мінекології запропоновано передати гідрометеорологічні підрозділи МНС, Міненерго — управління зоною відчуження Чорнобильської АЕС, а Мінсоцполітики – регуляторні функції.

Основні ж повноваження МНС і його особовий склад передбачається передати МВС. Список завдань оновленого міністерства збільшується з 81 до 126.

У той же час пропонується наділити МВС правом «представляти Кабінет Міністрів у міжнародних організаціях і при висновку міжнародних договорів».

Запропонований Мін'юстом механізм об'єднання розкритикували як у МНС, так і у МВС.

У листі за підписом глави МВС на ім'я першого віце-прем'єра Андрія Клюєва Захарченко заперечує делегування регуляторних і контрольних функцій МНС іншим відомствам, пропонуючи покласти їх на МВС.

Балога ж, критикуючи ідеї Мін'юсту, дотримується принципово іншої позиції, вимагаючи відкласти об'єднання відомств до розробки всеосяжної реформи МВС.

Теги: МНС, МВС
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
МНС і МВС об’єднають не так, як хочеться Балозі
18 січень, 2012, 11:14