П'ятий день Нового Майдану у Луцьку. ФОТО

П'ятий день Нового Майдану у Луцьку. ФОТО
У Луцьку на Театральному майдані стартував п'ятий день Нового Майдану.

Сюди євромітингувальники підходили на 11:00, через 20-25 хвилин вони планують рухатися до прокуратури.

На 11:00 на сцені виступає член Координаційного комітету Євромайдану на Волині Ігор Гузь.

Він пояснює, чому треба йти пікетувати правоохоронців та закликають не припиняти мітинги.

Також повідомляє, що студенти скаржаться на керівництва вишів. Мовляв, їх не відпускають з пар.

Хоча, нагадаємо, 4 грудня Міносвіти дало добро на участь студентів в мітингах.

На 11:00 на площі людей небагато: 200-300 осіб.



11:06

Ігор Гузь повідомив, що стартував збір підписів за відставку голови облдержадміністрації Бориса Клімчука.

На площу підійшло ще приблизно 100-150 людей.

11:14

Гузь говорить, що є два варіанти розвитку подій на Євромайдані: при владі стане опозиційний кандидат або Майдан згасне.

11:21

Учасників ходи благословили священнослужителі УПЦ КП.



11:29

"Євромайданівці" почали формувати колону та готуються рушати до прокуратури.

Також координатори Євромайдану розповіли, який перформенс покажуть біля офісу Партії регіонів.

11:31

Колона рушила. На чолі колони несуть труну, в якій лежить прапор Партії регіонів. Учасників ходи - приблизно 1 тисяча.



11:36

"Євромайданівці" підійшли до обласної прокуратури і їхні представники зайшли в приміщення для розмови з прокурором Волині Андрієм Паракою.

Спочатку з ними спілкувався заступник прокурора. Але ті наполягали на присутності Параки.



Потім з представниками "євромайданівців" поспілкувався головний міліціонер Волині Олександр Терещук, який також зайшов до прокуратури. Він зазначив, що до прокурора мають піднятися лише декілька людей.

Зрештою на зустріч з прокурором пішли "європолітики" Володимир Бондар, Ігор Гузь і Сергій Григоренко. Журналістів не пустили.

11:47

Мітингувальники на дворі чекаю повернення представників і скандують "Міліція з народом!" та інші гасла Євромайдану.

У прокуратурі пояснюють, що не можуть пустити більше людей в кабінет Андрія Параки, бо прокуратура режимний об'єкт.

11:56

Ігор Гузь оголосив мітингувальникам, що прокурор не захотів вийти до людей.



11:57

Колона йде дуже щільно. Терещук та міліція супроводжують колону, яка рушила до СБУ.



12:06

"Євромайданівці" підійшли до юридичного корпусу СНУ і покликали студентів з собою, але ніхто не вийшов.



12:08

Мітингувальники вже біля обласного управління СБУ.



12:12

Керівники СБУ лояльніші, ніж в прокуратурі. В приміщення потрапили десь десять людей: політики і журналісти.

Під стінами СБУ триває мітинг.

12:25

Кілька координаторів Євромайдану зайшли в кабінет голови обласного управління СБУ Володимира Мельниковича. Він пообіцяв згодом поговорити з журналістами.

12:34

"Євромайданівці" під СБУ співають гімн України.

12:44

Начальник СБУ поговорив з пресою, а Гузь розповів мітингувальникам про те, що з Мельниковичем говорили про невтручання СБУ в життя Євромайдану і учасників майдану.

Також Мельникович зауважив, що працівники СБУ присягали на вірність українському народу. Хода готується до нового переходу до офісу Партії регіонів.



12:51

Колона рушила проспектом Грушевського на Привокзальну площу, де розташований офіс регіоналів. Водії автомобілів, які їдуть назустріч, сигналять в підтримку "євромайданівців".




13:15

Мітингувальники прийшли до офісу Партії регіонів, але зайти в двір, через яких потрапляють в офіс, не змогли, бо ворота двору закриті.



13:27

"Єврмоайданівці" принесли регіоналам труну з символікою ПР і спалили її перед зачиненими воротами. Мітингувальники викликали на спілкування представників партії, але до них ніхто не вийшов.

Також на ворота повісили простирадло, на якому написали - "вони захлинулися кров'ю дітей". Коли труна згоріла, вони рушили на Театральний майдан і кричали "Янукович не наш президент" тощо.

На акції були міліціонери, які закликали не порушувати громадський порядок.

Сміття учасники акції прибрали.



14:35

Учасники акції повернулися на Театральний майдан, де планують бути залишок дня. Тут відбуватимуться мітинги.

15:10

ДИВИТИСЯ ФОТО З МІТИНГІВ ПІД ПРОКУРАТУРОЮ ТА СБУ


15:34
У центрі міста - малолюдно. Майдан готується до вечірньої програми

ДИВИТИСЯ ФОТО: У ЛУЦЬКУ СПАЛИЛИ "ТРУНУ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ"


16:00

Оргкомітет оголосив вечірню та нічну програми Євромайдану в Луцьку.

17:30

Депутат Луцькради Андрій Осіпов зі сцени порівняв президенство Віктора Януковича зі щепленням для України, яке спочатку «набухає», а потім убезпечує від зарази.

ЧИТАТИ ПРО ДРУГИЙ ДЕНЬ НОВОГО МАЙДАНУ
ЧИТАТИ ПРО ТРЕТІЙ ДЕНЬ НОВОГО МАЙДАНУ
ЧИТАТИ ПРО ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ НОВОГО МАЙДАНУ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 61
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Здуваються ці протести і мітинги як повітряна кулька!
Відповісти
У пятницю, суботу та неділю подивишся як здуваються))))) Іване((((((((
Відповісти
Вчора в Тайланді поліція (аналог нашого беркута) склала зброю і зняла барикади, щоб показати свою солідарність з мирними протестуючими, що стало для багатьох шокуючою несподіванкою
Відповісти
11:14

Говорять що при владі стане опозиційний кандидат, або Майдан згасне.
ЩО це в біса означає? опозиційний кандидат так будь ласка! ідіть на вибори і змагайтесь. 2015 рік
Відповісти
та прокуратура вся під партією регіонів ноги розставляє..і лежить навіть не стоне
Відповісти
11:21 Учасників ходи благословили священнослужителі УПЦ КП.
11:31 Колона рушила. На чолі колони несуть труну, в якій лежить прапор Партії регіонів.

ГАНЕБНО! ПРОСТО ГАНЕБНО ТАКЕ РОБИТИ! СОРОМНО ЗА ВАС МОЛОДІ ПСЕВДО РЕВОЛЮЦІОНЕРИ!
Відповісти
Правильно, пікетуйте, хай бояться і знають, що народ, то сила, яка може змести все на своєму шляху!!!!!!
Відповісти
Люди де виє??? ще так два три дні і все мене небуде))) ахахахаха клоуни, гроші закінчуються вот і людей меншає, з понеділка буде чоловік 10-20 і все))) революціонери...
Відповісти
мені цікаво в кого стільки розуму хватило "колона рушила. На чолі колони несуть труну, в якій лежить прапор Партії регіонів." то напевно Гузя зовсім башню зірвало. Люди думайте що ви робите не опускайтесь на самий низ
Відповісти
щодо листа Міністерства освіти і науки, то закликати студентів виходити на мітинг під час занять незаконно. Лідери опозиції, якщо ви боретесь за дотримання Законів і прав людей, то на власному прикладі покажіть дотримання законів.
Відповісти
Ходаки у Леніна ))
Відповісти
Гузі та Пащенки гублять революцію!А жаль...
Відповісти
Ну так вийди ти, може в тебе краще вийде)))
Відповісти
Придурки
Відповісти
Хто не скаче, той москаль.....можна всцятись
Відповісти
Чому майдан згасне без єдиного кандидата від опозиції?
Я наприклад за майдан але проти Яценюка, Тягнибока, Кличка.
якщо з трьох то Кличко але він наче тугуватий от морди неграм товкти то діло атак(((.
Мені Порошенко імпонує. Конкретний дядько. Конкретний бізнес. шкурно зацікавлений на переорієнтацію з росії на "куди завгодно".
Порошенко у президенти.
А Пащенка у губернатори.
А Гузя у гузно!)
Відповісти
Ха-ха, розсмішили, акції розпочалися, бо всім набридла влада, яка думає лише про свої інтереси, останньою краплею став провал євроінтеграційного напрямку і не підписання угоди з ЄС, а опозиція підключилася вже потім! Треба зробити перевибори в країні, щоб люди голосували не за гроші, а за переконанням і тоді цій владі прийде кінець! Юлі - волю! Бо лише вона достойна керувати країною, а з цих трьох хіба в Яценюка є трохи мізків, Порошенко - молодець, теж "за", може б його у мери Києва, достойний варіант! А на місцевому рівні навіть не знаю, що сказати, але тих, хто вже був на керівних посадах, вдруге б не пустила, нічого доброго не зробили ні для міста, ні для області! То ж вперед молодь, бо лише вона здатна привести країну до змін, починаючи з нашого міста!
Відповісти
Мені також такі політики як Порошенко довподоби. За ними майбутнє.)
Відповісти
Ясно, я теж за кандидатуру Порошенка на пост президента.
Хто такий цей Пащенко?
Відповісти
Захриплий чувак у червоній куртці з емблемою ферарі ))))))))))))))))
Відповісти
Супер!!! що розказав то розказав а про голос це блін інформативно!!!!
Відповісти
Я також пропоную Порошенка, реально достойний кандидат, дійсно розуміє як вивезти країну з лайна і схоже є прихильником справжніх патріотичних цінностей...і насправді треба орієнтуватись на успішних людей
Відповісти
Ви придурки, однозначно. Можете мітингувати хоч до посиніння, нічого все одно не доб*єтеся.
Відповісти
Вже досягли !!!!! І те що досягли це набагато цінніше!!!!!
Відповісти
Мітингуйте, молодці, бо завжди можна отримати бажану перемогу, якщо впевнено йти вперед і не звертати увагу на подібних "парак", які всеодно гавкатимуть за 100 грн, бо давно втратили свою гідність та повагу до самих себе...
Відповісти
Вже досягли.
Я горжусь тим, що наші люди не здалися.
Ми не хочемо корумпованої влади і ми про це кажемо голосно.
Головна мета, щоб ця влада і наступна (яку ми виберем) розуміла, що вона не вічна і якщо вона робитиме злочин, народ мовчати не буде.
Відповісти
Не хочемо вчитися який бичок ще нам теляткам дасть соску бо гузь не знає куди ще нас вести!!! Під кажіть нам баранам???
Відповісти
Рвуться до кормушки ні щита гузь і йому подібні оскільки не має мізків як у всіх нормальних людей підприємців заробити на сім'ю а вдається лише отримувати подачки від багатіів робити цей цирк. Хай хоч щось скаже за себе позитивне ні освіти ні роботи!!! Бомж.
Відповісти
є в нього освіта.а от з роботою ніяк)
Відповісти
Тут що пару дибілів з Ригонів зібралося і самі між собою коментарі видумують???))))
Відповісти
Ні тут бомжі з майдану!!!!
Відповісти
Люди схаменіться, Гузь ваш лідер? За ким Ви ходите як стадо баранів, хтось чув від цього горе політика хоч раз якусь розумну думку чи пропозицію по вирішенню ситуації яка відбувається, те що він кричить всяку гидоту і провокує людей нічим не допоможе.
Відповісти
Почитай його на фейсбуці, якщо не чув! Якщо звичайно знаєш шо то таке
Відповісти
Він свою роль і місію виконує. головне не критикувати його а коли буде надто дертися вище потрібного не голосувати. Думайте логічно. І такі як він від волині серед того донецького бидла не будуть лишніми. Там усі триндять і він трендить то хай хоч за свої трендить бодай хтось.
Відповісти
вперед в яму
Відповісти
Ви кричите, що влада облила кров'ю людей і била людей. і самі взяли і спалили в честь цього труну. це ваша така символічна допомога тим людям:???
Відповісти
А де Пащенко подівся?
Відповісти
політина повія гусь, ще не всім видно дійшло,що він піариться за рахунок недалеких студентів. їдь в київ,нероба,або в свій смідин,гузно вигрібати з хлівів.досить пудрити мізки студентам.... пащенко вже дав задню
Відповісти
дешевий цирк замовляли? тоді наше стадо клоунів і баранів іде до вас!
Відповісти
Гузь та усі позєри так звані Кличко,Яценюк і Тягнибик не розуміють що зними потом народ поступить так як у Лівії з Кадафі бо другого кидалова з боку опозиції народ не переверить і начнеться різня і перезагрузка всїєї ВР та в України вцілому так що чекаємо на Лівію №2...
http://www.youtube.com/watch?v=7eEP39z3jjc
Відповісти
То є добре! Аби наше теля вовка з'їло і Гузь став Презиком а ми його потім як у лівії? То ви пане вуйку за продовження революції чи припинення бо я шото то є во не поняв?
Відповісти
Подивився твоє посилання. Узагальню там мавпи яким дали вогнепальну зброю і які не вміють воювати так по дрібному партизанити. У крові українців і є війна а все робимо мирно бо знаємо наслідки якщо розійдемося аж до війни.
Кадафі планував створити канал для зрошення грунтів у пустельній лівії. І якщо б ця держава отримала за закінчений і діючий канал вона стала б повністю незалежна від інших. Тому його прибрали.
У нас кардинально інша ситуація є все і тому над нами росія хоче бачити керівниками криміналітет. Який крім я красти і брати подачки москви нічого не вміє. І на захист якого коли це буде потрібно не виступить народ.
Лише в одному москва не може досягти успіху вона слабка проти заходу народу який з кожною її провокацією стає усе міцнішим. Так бідота але ми знаємо нашого ворога - це політикум москви та рф. А люди там зомбовані по іншому там не можна надто велика територія надто нестабільні нації і надто швидко вичерпуються природні ресурси.
Відповісти
на жаль до гузя не доходить, а школота не розуміє головного.якщо навіть зараз клімчук псіхане і пошле всіх нах разом з гузьом та дійсно піде з посади, то ще поки що ДІЮЧИЙ президент ПРИЗНАЧИТЬ сюда, нам, на нашу ВОЛИНЬ, нового голову адміністрації.і коли в тому кабінеті сяде людина з ДОНЕЦЬКА, то шановний гузь, повір, той мєгафон якщо і не запхають тобі в одне місце, але до губ приклеють, це точно! шанси отримати пілюлей від справжніх тітушок в тебе виростуть до 100%.тому їдь революціонер у київ і звільняй януковича спочатку. і не води за собою стада школоти, вони навіть не знають у чому різниця посад між головою клімчуком і головою войтовичем.
Відповісти
Так піди і поясни)) шо ти тут пишеш?)) взагалі, чому ти такий розумний і ще не президент)))
Відповісти
А жерти нахаляву сьодні дадуть? То я зара буду!
Відповісти
згідний з попереднім ком-м на 100%. І взагалі Ігор Володимирович щоб стати на вищий рівень підіть десь трохи попрацюйте, а то Ви зі школьної парти все революції влаштовуєте. Якими б не були той Клімчук Парака, Терещук і тд. ті дятьки трохи попрацювали і виглядять зі сторони на голову вище, без образ.
Відповісти
Що ти маєш на увазі під "попрацюйте" ??? Гузь працює депутатом обл. держ. адміністрації...але коли на засіданнях вирішують питання і проблеми різних бізнесменів і всякий брєд, і за це голосують регіонали і тушки, а не за проблеми простих людей, і їхні потреби, то й приходиться йому пікетувати і протестувати! А ви тут пишете всякий брєд про нього! Що, тобі подобається теперішня політична і економічна ситуація в країні, якщо так, то можеш далі сидіти і тупі коменти писати!
Відповісти
який же ти депутат, якщо різницю між радою і адміністрацією не знаєш. Мені така ситуація яка склалась не подобається дуже. Хочеться щоб ми і наші діти жили в європейській країні. Але керувати повинні професіонали. А на рахунок "всяких бізнесменів" то Бондар, який зараз ходить з Гузьом це хто? Ким він був до голови ВОДА. І згадай як керував, якщо застав
Відповісти
І депутатами не працюють, шмаркачу... Це громадська діяльність. В школу треба ходити.
Відповісти
визначення "працювати", "праця" та ін. пошукай в інтернеті. Видно після уроків тільки в ігри граєш.
Відповісти
Тепер ясно,чому брама біля офісу регіонаф була закрита- вони всі сидять по домах за компами і тролять в коментах.......придурки ржунімагу ,йдіть на свіже повітря - це корисно і цікаво))))
Відповісти
...
Бо ми кохаєм до нестями!
І ще не скоро наш кінець!
Ще, може, нашими серцями
розпалим тисячі сердець!
Ще свічка наша не згоріла,
ще наша молодість при нас!
А те, чи варте наше діло, –
то скажуть люди й скаже час.

Їдемо на Київ!!!
Відповісти
12:12
Керівники СБУ лояльніші, ніж в прокуратурі. В приміщення потрапили десь десять людей: політики і журналісти.

Ну як своїх не впустити?
Відповісти
Вчора в Тайланді поліція (аналог нашого беркута) склала зброю і зняла барикади, щоб показати свою солідарність з мирними протестуючими, що стало для багатьох шокуючою несподіванкою...
Відповісти
Бомж походу ти, не так матеріально, як духовно.
Навіть конкретно не можеш обгрунтувати чим тобі не подобається той самий Гузь. Бо якби прослідкував за його діяльністю, то так не базарив би!
Відповісти
Діяльність в твого куміра одна кричати і в тіхую отримувати відступні то і весь ваш шлях ( духовні багатіі) книги читайте, розвивайте інтелект бочки!!!
Відповісти
100 % підтримую!!!
Відповісти
Гузь звів майдан і мітинги на нєт, перетворивши їх в провокації, камеді шоу і власну піар-компанію.
Відповісти
Добре,що ті шмаркачі ще не мають права голосу...
Відповісти
До всіх,хто проти народного волевиявлення! Де ваш Палиця??Який має відстоювати ваші інтереси? Де?
Відповісти
у него другая схема работы с электоратом)))

старый проверенный маланский метод мелкого подкупа избирателей - гораздо эффективнее и полезнее для бизнеса )))
Відповісти