У лісах Маневиччини «розгулюють» невідомі особи із вогнепальною зброєю

У лісах Маневиччини «розгулюють» невідомі особи із вогнепальною зброєю
Особи, які причетні до незаконного видобутку бурштину на Волині, їздять зі зброєю лісами Маневицького району на автомобілях з чорними номерами.

Про це стало відомо під час сесії Волинської облради 20 березня.

Начальник управління МВС України у Волинській області Петро Шпига заявив, що нині міліція розслідує окремі епізоди щодо незаконного володіння зброєю окремими громадянами.

У правоохоронців є достатньо інформації на цих осіб, маневицька міліція регулярно виїжджає на виклики і вилучає зброю.

«Вже міліціонери вилучили три одиниці зброї у людей, які не мали на неї дозволів. Тому вони не мала права зберігати цю зброю і тим більше застосовувати її. Усі особи, які будуть знаходитись у лісі, незалежно від якихось формувань чи громадських організацій, будуть затримані правоохоронцями. Я особисто контролюю цей процес і залучаю до нього відвідні спецпідрозділи міліції, які на території області», - мовив Шпига.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Оба і в маневичах появилися свої сафаристи !!!
А що порішають і всьо буде пучком !!!
Відповісти
то є так, і головне , що всі знають з ким треба "рішать"
Відповісти
що оті "невідомі" особи для таких як я. Всі все знають...
Відповісти
То є наша охорона. Не чипайте їх. Бо нам штундам не можна зброю брати в руки. А бурштин нам Бог дав. А вам не дав.
Відповісти
Ахахах!! Шариш
Відповісти
і в Ковелі невідомі щось возять, ів Маневичах невідомі в лісі "розгулюють".Ну ціле кіно.
Відповісти
Що не ясно в лісах працює 1000 помп, а це біля 5000 людей. А головний міліціянт говорить за три одиниці зброі. Шпига кришує видобування бурштину, що не зрозуміло. Лапін його спеціально поставив і дає 5000 доларів США в місяць, щоб той не трогав айдірівців та самооборону. Ставленик Лапіна від самооборони - Саша Харківський, керівник самооборони в Ковелі кришує цю справу і видає білети на видобування 500 баксів за день з помпи. В місяць така оборудка приносить орієнтовно 300 000 доларів США. Такий собі бурштиновий клуб Лапін-Шпига. Нічого святого дя них не має
Відповісти
Не правда не 5000, а 3000 доларів. А ЛАПІН тут не до чого - це просто його сфера депутатської роботи і він слідкує за його законністю
Відповісти
Это какая-то анархия вообще.
Відповісти
А шо видумали, так просто на війну іздили... маєм право!
В темі не тільки ми, а Аслана пацани, самооборона (перевертні з Айдару від Лапіна) і Правий сектор. Все по братські поділено... А Шпига не хай прастітутками займається, в нього це більше виходило...
Відповісти
Та маневицька міліція на чолі з Ісаковим та екс-головою РДА Кирдою і кришують цих озброєних осіб. А зброю вилучили, може, в якихось мисливців. А Кирду взагалі накрили сбушники на перевезенні бурштину в середу, правда зам'яли справу поки що за великі гроші.
Відповісти
Що за дурня? Кирда якраз на сесії і підняла це питання.Петрику тобі певно приснилось щось.
Відповісти
Найкращий захист - це атака або ж На злодієві шапка горить.
Відповісти
На тобі Андрію і горить.не переводь стрелки.Сбу піймало нинішнього голову як віз у польшу бурштин
Відповісти
А 12 березня лісники вночі викликали міліцію ,зловили бурштинщиків і кругом тиша,
Відповісти
Кирда в тємє...
Відповісти
Це не сафарі, але яке не на зайців полює а на людей.Тому, що без білета від Самооборони(Правда пише)зась бурштин копати. А Шпига тому так і працює, що навчився і вивчив логіку повій,і вчинки в нього такі самі,за гроші Батьківщину для Лапіна продам.
Відповісти
Поки не звільнять і не посадять Шпигу з бурштином і буде така справа.
Відповісти
Без Правого сектору не обiйшлось...Ярош головний...
Відповісти
Задовбали вже ті завжди ненаситні штунди. Лучче ви замість зброї гроші в руки не могли взяти. А БОГ не міг вам дати бурштин, злодюги!!!
Відповісти